ارزهای دیجیتال

سکه های بازی که باید در سال 2022 دنبال کنید: FreeWoly، The Sandbox و Axie Infinity – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

اکوسیستم کریپتو هنوز بسیار جدید است و پروژه‌های سکه‌ای با مضامین و مکانیسم‌های مختلف وجود دارد. جدیدترین آنها اکوسیستم خرید و مالی درون بازی به نام GameFi است. اگرچه برای سال 2022 جدید است، اما FreeWoly (FWO) یکی از جاه طلبانه ترین و هیجان انگیزترین پروژه ها در این زمینه است. از سوی دیگر، دو سکه اثبات شده، The Sandbox (SAND) و Axie Infinity (AXS) باید برای سرمایه گذاری میان مدت در نظر گرفته شود.

FreeWoly (FWO)

FreeWoly (FWO) سکه ای است شامل تمامی مفاهیم مانند GameFi، Meme coin و NFT که حتی در پیش فروش نیز هیجان را برمی انگیزد و افزایش کوتاه مدت 3000 درصدی را به راحتی می توان مشاهده کرد. اول از همه، قبل از صحبت در مورد FreeWoly (FWO)، اجازه دهید در مورد آنچه که از نظر ساختاری شامل می شود صحبت کنیم.

مفهوم میم کوین با فصل مگا گاو در سال 2021 در زندگی ما جای گرفت. در سال گذشته، توکن‌های با مضمون میم بسیار محبوب شده‌اند، به خصوص به لطف توییت‌های ایلان ماسک، مدافع DOGE، یکی. از سکه های میم پیشرو.

شیبا اینو که درست بعد از Dogecoin آمده بود، همه را با عملکرد خود شگفت زده کرد. پذیرش پروژه های میم جوک محور نیز الهام بخش FreeWoly (FWO) بوده است. همانطور که مشخص است، Dogecoin (DOGE)، یکی از پروژه های پیشرو میم، سگ طلسمی است که Shiba Inu، Floki Inu و Babydoge بر اساس آن ساخته شده اند.

با این حال، این وضعیت در FreeWoly (FWO) متفاوت است. بر خلاف همتایان خود، موضوع پروژه حول محور یک گوسفند می چرخد. این یکی از ویژگی هایی است که پلتفرم را متفاوت می کند. مفهوم مزرعه به طور کامل در سیستم پذیرفته شده است. هدف ادغام مزارع دیجیتالی کاربران با دنیای واقعی است. از فناوری واقعیت افزوده (AR) استفاده می کند. کاربران می توانند مزارع خود را از هر کجا کنترل کنند. ارز مورد استفاده در خدمات روی پلتفرم، توکن FWO است. با این توکن می توانید حیوانات و مزارع خود را بفروشید یا تجارت کنید.

این بازی دارای NFT های منحصر به فردی است که می تواند با هر حیوانی معامله شود. گونه های جانوری نادر با ویژگی های غیر معمول با ارزش ترین هستند. این پروژه از سیستم Play-to-Earn استفاده می کند. برای شرکت در بازی نیازی به واریز وجه ندارید. برعکس، این یک اکوسیستم جذاب است که در آن می توانید در حین بازی درآمد کسب کنید. اهداف پلتفرم 2022 شامل فعال کردن چاپ NFT، افزایش تبلیغات و بهبود بازی است. می توان گفت که برنامه های سال 2023 بسیار هیجان انگیزتر است.

جعبه شنی (SAND)

1661165604 60 سکه های بازی که باید در سال 2022 دنبال کنید

Sandbox (SAND) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شبکه اتریوم (ETH) است و در نشریات متعددی از جمله Forbes، CoinDesk و Cointelegraph به نمایش درآمده است. این بازی همچنین به عنوان یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری توسط شرکت های سرمایه گذاری متعدد رتبه بندی شده است. The Sandbox (SAND) علاوه بر پتانسیل سرمایه گذاری خود، راهی را نیز به کاربران ارائه می دهد تا از طریق برنامه GameFi خود با انجام بازی ها و انجام وظایف، جوایزی کسب کنند. Metaverse یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی The Sandbox (SAND) است که به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌های مجازی را ایجاد کرده و صاحب آن شوند.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity (AXS) یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که به بازیکنان اجازه می‌دهد موجوداتی به نام Axies را جمع‌آوری، پرورش دهند و نبرد کنند. این Axies را می توان در بازار بازی معامله کرد و ارزش آنها را بازار تعیین می کند. علاوه بر معامله Axies، بازیکنان می توانند با انجام بازی و شرکت در انجمن آن نیز جوایزی کسب کنند.

این بازی بر پایه اتریوم (ETH) ساخته شده است و از بلاک چین اتریوم برای ردیابی مالکیت Axies و مدیریت تراکنش ها استفاده می کند. AXS توکن بومی اکوسیستم Axie Infinity است و برای خرید، فروش و تجارت Axies استفاده می شود. توکن AXS همچنین به بازیکنان اجازه می دهد در رویدادها و مسابقات ویژه شرکت کنند. ارزش توکن Axie Infinity (AXS) بر اساس عرضه و تقاضا است و در مبادلات ارزهای دیجیتال در نوسان است.

1661165604 221 سکه های بازی که باید در سال 2022 دنبال کنید

Axie Infinity (AXS) که در سال 2021 با 0.59 سنت شروع به کار کرد، در 7 دسامبر 2021 160 دلار و 36 سنت قیمت داشت. از این منظر، به عنوان یک سکه عالی که از 0.59 دلار به 160.39 دلار در 1 می رسد توجهات را به خود جلب می کند. سال در یک سال تقریباً 272 برابر افزایش یافته است. این سکه ای است که می تواند نتایج بسیار سازنده ای را در صورت برداشت از نقاط مناسب ایجاد کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا