ارزهای دیجیتال

سکه بایننس (BNB) پشتیبانی کلیدی را از دست داد، آیا 200 دلار توقف بعدی است؟

  • قیمت BNB به دلیل عدم تداوم پشتیبانی 270 دلاری، با بسیاری از خریداران که آرزوی 200 دلار BNB را دارند، با مشکل مواجه است.
  • قیمت BNB به زیر 50 و میانگین متحرک نمایی 200 روزه می‌رسد. این قیمت صعودی BNB را باطل می کند.
  • اگر قیمت یک ساختار نزولی حفظ کند، قیمت BNB می تواند 200 دلار باقی بماند.

بسیاری از قیمت سکه بایننس (BNB) اخیراً برای بازیابی قدرت صعودی خود در برابر تتر (USDT) تلاش کرده است، اما نتوانسته است زیرا قیمت به یک سنگ جدید رسیده است. بازار کریپتو با مشکل جدیدی روبرو شد زیرا قیمت بیت کوین (BTC) از منطقه 19000 دلار به 18100 دلار کاهش یافت زیرا شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) افزایش تورم را پیشنهاد می کرد که بر قیمت بیت کوین تأثیر منفی می گذارد و بایننس کوین (BNB) از آن خارج نشد. معادله. (داده های بایننس)

وضعیت بازار

وضعیت بازار کریپتو | منبع: در Coin360.com

پس از نشان دادن جهش های تسکین و ارزش بازار کریپتو که با امید به پیوستن آلت کوین ها به حزب، آماده صعود به اوج خود بود، به دلیل اینکه بسیاری از آلت کوین ها کاهش قیمت را تجربه کردند، بسیاری از آنها پشتیبانی کلیدی خود را از دست دادند و خطر سقوط بیشتر به عنوان قیمت کاهش یافت. تسلط بیت کوین (BTC.D) همچنان در حال افزایش است.

تحلیل قیمت بایننس کوین (BNB) در نمودار هفتگی.

هفته اول اکتبر شاهد بودیم که بسیاری از آلتکوین‌ها به اندازه رالی قدرت خود را نشان دادند، در حالی که سایر آلت‌کوین‌ها سودهای دو رقمی همراه با این واقعیت داشتند که BTC.D در آن لحظه کاهش یافته بود، و به این ترتیب، اثر بیت کوین زیادی در طول اصلاح قیمت وجود نداشت. .

قیمت BNB در هفته های اخیر از منطقه 270 دلار محافظت کرده است زیرا قیمت باید این حمایت کلیدی را حفظ کند تا از کاهش قیمت آن به منطقه 245 دلار و احتمالاً 200 دلار جلوگیری کند. پس از اینکه بیت کوین شاهد رد شدن قیمت آن به پایین ترین سطح 18200 دلاری بود، قیمت BNB از قیمت آن پیروی کرد زیرا این کاهش شدید در سراسر بازار کریپتو بود.

با قیمت BNB که از این پشتیبانی کلیدی محافظت می کند، می توانیم شاهد افزایش قیمت در این منطقه باشیم. اگر قیمت BNB نزولی باقی بماند، می بینیم که این منطقه به مقاومت تبدیل شده است.

مقاومت هفتگی برای قیمت BNB – 298 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت BNB – 270-260 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BNB در نمودار روزانه (1D).

1665698690 478 سکه بایننس BNB پشتیبانی کلیدی را از دست داد، آیا
نمودار قیمت روزانه BNB | منبع: BNBUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، BNB با رد شدن 298 دلار مواجه شد، زیرا قیمت اخیراً برای تبدیل این منطقه به حمایت تلاش کرده است. قیمت به پایین‌تر از 298 دلار ادامه داد تا اینکه قیمت به منطقه 265 دلار رد شد.

قیمت BNB با جهش قیمت پس از کاهش به 265 دلار در 270 دلار معامله می شود. قیمت BNB کمتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 معامله می شود، زیرا قیمت باید این مناطق را تغییر دهد تا برای BNB صعودی شود. مقادیر 280 و 305 دلار با 50 و 200 EMA مطابقت دارند زیرا به عنوان مقاومت برای قیمت BNB عمل می کنند.

مقاومت روزانه برای قیمت BNB – 290-305 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت BNB – 270 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا