ارزهای دیجیتال

سکه بایننس 240 دلار پشتیبانی می کند – آیا BNB بشکه از 300 دلار می گذرد؟

به نظر می رسد بایننس کوین (BNB) با هدف قرار دادن علامت 350 دلار به سمت بالا حرکت می کند و سطح حمایت در 275 دلار و مقاومت در 295 دلار مشاهده می شود.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت بایننس کوین تا زمان نوشتن این مقاله 3.06 درصد یا 300.17 دلار افزایش یافته است.

در همین حال، BNB از منطقه حمایتی 240 دلار استفاده کرده است و حرکت صعودی را تحریک می کند که آن را به مرز 300 دلار نزدیک می کند. از سوی دیگر، سکه همچنان با فشار فروش نسبتاً قوی مواجه است.

به طور کلی، بازار کریپتو جهش های مثبتی در قیمت داشته است که نشان دهنده افزایش صعودی است که در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است.

Chart: TradingView.com

جنبش صعودی با فعالیت خرید قوی مشاهده شد

طبق گزارش TradingView، MACD همانطور که در رنگ قرمز نمودار مشاهده می شود، بسیار نزولی به نظر می رسد. اما، سایه روشن تر هیستوگرام حاکی از سقوط در حرکت نزولی است زیرا BNB برای حمایت بالای 280 دلار می رود.

حرکت قیمتی که در ده روز گذشته مشاهده شد به میزان قابل توجهی پایین است. با این حال، با فعالیت خرید قوی، EMA های فعلی یک حرکت صعودی را نشان می دهد که در 12-EMA به سمت 26-EMA مشاهده می شود که نشان می دهد فعالیت خرید چگونه پیش می رود.

RSI توانست سطح منطقه اشباع خرید را که در 29 جولای مشاهده شد، بشکند، اما از آن زمان در شیب نزولی قرار داشته است. این شاخص نیز به 40.00 کاهش یافته است و نسبتاً خنثی به نظر می رسد. نوسانات قیمت نیز همانطور که در باریک شدن باندهای بولینگر دیده می شود، کم بوده است. حد پایین آن در حال حاضر 276.80 دلار را پشتیبانی می کند در حالی که حد بالایی با مقاومت 294.1 دلار برآورده می شود.

سکه بایننس ممکن است از 350 دلار عبور کند

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت برای BNB یک سیگنال خرید قوی با بیش از 13 اندیکاتور نشان می دهد که روند صعودی را نشان می دهد. تحلیل تکنیکال همچنین به تسلط نزولی قوی اشاره می کند در حالی که روند خرید بسیار پایینی را که در همان بازه زمانی مشاهده می شود، آشکار می کند. علاوه بر این، حدود 9 نشانگر خنثی هستند و تا زمان نوشتن این مقاله هیچ سیگنالی ندارند.

تجزیه و تحلیل قیمت BNB نشان می دهد که حرکت صعودی سکه از زمانی شروع شد که به 240 دلار سقوط کرد و زمانی که خریداران عقب نشینی کردند. این اقدام خرید باعث شد که قیمت BNB تا سطح مقاومت 300 دلار افزایش یابد.

بایننس کوین (BNB) در تاریخ 2 آگوست از خط حمایت 275 دلاری عبور کرد که حاکی از احساسات مثبت و فعالیت خرید قوی بود. گاوها اکنون آماده اند تا قیمت را بالا ببرند تا بتوانند مقاومت در حال رشد در 300 دلار را جایگزین کنند. و با یک تلاش موفق، جفت BNB/USDT ممکن است کشش پیدا کند و بیش از مقاومت تعیین شده در 350 دلار افزایش یابد.

5KBwjXLu

Crypto total market cap at $1.26 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from TIME, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا