ارزهای دیجیتال

سکه بایننس قدرت صعودی خود را بالای 290 دلار احیا کرد. آیا گاو نر از این منطقه دفاع خواهد کرد؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت BNB از 250 دلار با افزایش قیمت به 300 دلار کاهش می یابد زیرا گاوها مسئولیت قیمت را بر عهده می گیرند.
  • قیمت BNB همچنان قوی است زیرا گاوهای نر 300 دلار را پس می گیرند علیرغم عدم اطمینان در بازار معامله گران و سرمایه گذاران محتاط هستند.
  • قیمت BNB از 250 دلار در بازه زمانی روزانه کاهش می یابد زیرا قیمت 300 دلار بازپس می گیرد زیرا قیمت بالاتر از 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود.

اقدام قیمتی که توسط بایننس کوین (BNB) نشان داده شده است اخیراً عملکرد بهتری داشته است و از 250 دلار به بالاترین سطح هفتگی 300 دلار نسبت به هفته گذشته رسیده است زیرا بازار از مقداری کاهش قیمت رنج می برد که بر اکثر دارایی های رمزنگاری تأثیر می گذارد. با وجود جهش کاهشی از BNB (BTC)، قیمت همچنان زیر منطقه کلیدی مورد علاقه معامله می شود که توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب می کند. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است که منجر به ایجاد ترس زیادی در مورد اینکه بازار می تواند به کجا برسد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت بایننس کوین (BNB) در نمودار هفتگی

علیرغم عدم اطمینان و تلاطمی که بر قیمت بایننس کوین (BNB) و بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی تأثیر گذاشته است، بسیاری از آلتکوین ها برای بقای خود در تلاش هستند و تلاش می کنند تا با ادامه حرکت نزولی قیمت آلت کوین ها سرپا باقی بمانند.

بایننس کوین (BNB) متحمل کاهش قیمت بیشتری شده است، زیرا قیمت از بالاترین قیمت 600 دلار به پایین ترین سطح هفتگی 250 دلار کاهش یافته است که منجر به گمانه زنی ها در مورد کاهش بیشتر به 200 تا 150 دلار شده است.

قیمت BNB از منطقه هفتگی 400 دلار به منطقه 250 دلار به دلیل شکست FTX کاهش یافت، زیرا قیمت حمایت جزئی برای نگه داشتن قیمت فروش به پایین ترین سطح هفتگی پیدا کرد.

قیمت BNB به خوبی واکنش نشان داد، فروش را متوقف کرد و از 250 دلار جهش کرد، به بالاترین سطح 300 دلار رسید، جایی که قیمت با رد شدن روبرو شد. قیمت BNB باید بالای 310 دلار باشد تا امید به جهش تسکین زنده بماند.

مقاومت هفتگی برای قیمت BNB – 310 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت BNB – 290 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BNB در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه BNB | منبع: BNBUSDT در Tradingview.com

قیمت BNB در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت آن به بالای 290 دلار معامله می شود، پس از اینکه BNB اخیرا شاهد کاهش قیمت خود از 400 دلار به 250 دلار بود.

قیمت BNB همچنان به مبارزه ادامه می دهد زیرا قیمت خوب به نظر می رسد زیرا هدف قیمت شکستن و نگه داشتن بالاتر از قیمت روزانه 305 دلار است که مربوط به 50 و 200 EMA است. قیمت BNB برای یک جهش کوتاه مدت باید بازیابی شود و بالای 310 دلار معامله شود. اگر قیمت BNB نتواند منطقه 310 دلار را تغییر دهد و به زیر 270 دلار رد شود، می توانیم شاهد رد شدن بیشتر در قیمت BNB به منطقه 200 دلار و حتی کمتر باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت BNB – 310 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت BNB – 290-270 دلار.

Featured Image From Coinfomania, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا