ارزهای دیجیتال

سکه بایننس به عنوان Bears Eye 200 دلار پشتیبانی 270 دلاری را از دست داد. آیا خرس ها بیشتر فشار خواهند آورد؟

  • قیمت BNB همچنان قوی است زیرا گاو از تسلیم شدن در برابر شکست FTX خودداری می کند زیرا روند قیمت بالای 260 دلار است.
  • با افزایش احساسات نزولی بازار، قیمت BNB همچنان ضعیف به نظر می رسد و شرایط برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت BNB ضعیف به نظر می‌رسد و همچنان زیر میانگین متحرک نمایی روزانه (EMA) 50 معامله می‌شود، زیرا گاوها تلاش می‌کنند منطقه را پس بگیرند.

اکشن قیمتی که توسط بایننس کوین (BNB) نمایش داده شد، انتظارات را برآورده نکرده است، به طوری که قیمت در هفته‌های اخیر قیمت بسیار زیادی را نشان می‌دهد و به بالای 390 دلار رسیده است. پس از فروپاشی اثر FTX که پروژه‌های کریپتو کوچکی مانند جنسیس را تحت تأثیر قرار داد، زیرا بازار هر روز که می‌گذرد ضعیف به نظر می‌رسد و این نشان می‌دهد که هنوز کف قیمت‌ها به پایان نرسیده است که منجر به قیمت بسیاری از آلت‌کوین‌ها، از جمله بایننس کوین (BNB) می‌شود که برای بقا می‌جنگند. . اثر دومینو حماسه FTX بر سرمایه‌گذاران، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا پس از هفته‌های گذشته که قیمت BNB در تلاش برای حفظ بالای 250 دلار بود، بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت بایننس کوین (BNB) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است که منجر به سفارش‌های فروش بیشتر از سفارش‌های خرید می‌شود، زیرا قیمت BNB در تعادل باقی مانده است.

اخبار FTX و جنسیس به شدت بر قیمت آلتکوین‌ها، از جمله BNB، تأثیر گذاشته است که با افزایش قیمت از این منطقه برای بازپس گیری 260 دلار، قیمت را به 250 دلار افزایش داده است.

پس از بسته شدن قیمت BNB به زیر بالاترین سطح هفتگی 260 دلار، شانس زیادی برای پایین آمدن بازار وجود دارد و قیمت BNB در تلاش برای حفظ آن است.

مقاومت هفتگی برای قیمت BNB – 280 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت BNB – 250 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BNB در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه BNB | منبع: BNBUSDT در Tradingview.com

قیمت BNB در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند، زیرا قیمت آن پس از جهش از منطقه 250 دلار در چندین مورد، بالای حمایت 260 دلار معامله می شود.

قیمت BNB در 262 دلار معامله می شود. قیمت باید در بالای این منطقه ثابت بماند تا قیمت به بالای 280 دلار برسد، جایی که در برابر روند بالاتر با مقاومت روبرو خواهد شد. اگر قیمت BNB به زیر 250 دلار برسد، می‌توانیم شاهد فروش بیشتری باشیم، زیرا این منطقه مورد علاقه برای جلوگیری از خرس‌ها بوده است.

مقاومت روزانه برای قیمت BNB – 280 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت BNB – 250-260 دلار.

Featured Image From Prestmint, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا