ارزهای دیجیتال

سکه اسلامی منطبق با شریعت با افزایش 200 میلیون دلاری تمام رکوردها را در سال 2022 به دست آورد.

سکه اسلامی منطبق با شریعت در طول فروش خصوصی خود از خریداران خصوصی بین المللی، 200 میلیون دلار تضمین کرده است. این کریپتو که 2 میلیارد جمعیت مسلمان جهان را هدف قرار می دهد و اولین پذیرندگان کریپتوهای اخلاقی است، همه رکوردها را شکسته و به بالاترین افزایش فروش خصوصی در سال 2022 و 10 افزایش برتر در تاریخ تبدیل شده است.

ارز دیجیتال منطبق با شریعت فتوایی دریافت کرده است که توسط کارشناسان برجسته جهان در قوانین شریعت صادر شده است. این فرمان توسط شیخ دکتر نظام محمد صالح یعقوبی، که به عنوان “دروازه بان” بازار 2 تریلیون دلاری محصولات مالی اسلامی شناخته می شود، رهبری شد.

تیم برنده جایزه شامل چهره‌های برجسته مالی سنتی و اسلامی مانند پیتر رافرتی، مدیر سابق پورتفولیوی 600 میلیارد دلاری در سازمان سرمایه‌گذاری ابوظبی و خمیس بوهارون الشمسی، رئیس سابق تیم بازرسی بانک‌ها در بانک مرکزی امارات است. .

یکی از بنیانگذاران حسین آل میزامحمد الکاف، الکس مالکوف و آندری کوزنتسوف همگی دارای رزومه های چشمگیر هستند. هم آقای المیزا و هم آقای الکاف از کارشناسان برجسته در امور مالی و فناوری هستند. در حالی که حسین آل میزا یکی از شخصیت های کلیدی بانک اسلامی دبی، اولین بانک اسلامی تمام عیار در جهان و همچنین یکی از اعضای موسس Emaar Properties و AMLAK Finance بود، محمد الکاف یک مهندس علوم کامپیوتر با بیش از 18 سال سابقه کار است. تجربه در صنعت 4.0، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین. آندری کوزنتسوف یک کارآفرین و مهندس سریال است که بر فین‌تک، امنیت سایبری و توسعه شبکه متمرکز است، در حالی که الکس مالکوف پروژه‌هایی را برای اعضای کلیدی خود، از جمله AAVE، Bequant، Scalable Solutions، AADollar و دیگر رهبران صنعت مشاوره کرده است.

اولین فلسفه اخلاق سکه اسلامی در خاورمیانه و در سطح بین المللی مورد تحسین قرار گرفته است. ارز دیجیتال که بر اساس استانداردهای مذهبی و اخلاقی ساخته شده است، تنها دارایی دیجیتال در جهان است که به جامعه خود باز می گرداند. 10 درصد از هر انتشار ISLM به سمت Evergreen DAO هدایت می شود که بر امور خیریه، بشردوستی و سرمایه گذاری های سازگار با شریعت و پایدار تمرکز دارد.

اسلامی کوین بر اساس بلاک چین Haqq خود ساخته شده است، اولین دفتر کل غیرمتمرکز مطابق با شریعت، که به طور خاص برای رعایت قوانین و سنت های مالی اسلامی طراحی شده است. نمایشگاه بین المللی جاده ای در خاورمیانه و اروپا ادامه دارد و ISLM به زودی در صرافی های سطح بالا راه اندازی خواهد شد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا