ارزهای دیجیتال

سولانا (SOL) پس از سقوط FTX 60٪ از ارزش بازار خود را از دست می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

به گفته استفان راست، مدیر اجرایی (مدیر عامل شرکت لاگونا) اکوسیستم سولانا (SOL) ضربه سخت تر در مقایسه با سایر سکه های دیجیتال بزرگ مانند بیت کوین و اتریوم پس از فروپاشی صرافی ارز دیجیتال FTX.

در اینجا نگاهی گذرا به عملکرد SOL داریم:

  • پس از فروپاشی FTX، سولانا تقریبا 60 درصد از ارزش بازار خود را از دست داد
  • SOL طی 24 ساعت گذشته 2 درصد افزایش یافته است و بالاتر از نشانگر 14 دلار معامله می شود
  • سکه های سولانا سپرده گذاری شده در بلاک چین به شدت کاهش یافت، از 68 میلیون در ژوئن به تقریباً 25 میلیون در حال حاضر.

Rust گفت: «در تکان‌های ارزهای دیجیتال، بدبخت‌ترین قربانی بی‌گناه اکوسیستم سولانا است.

مدیرعامل اشاره کرد که توکن بومی شبکه، SOL، از زمان سقوط FTX تقریبا 60 درصد کاهش یافته است.

در مقایسه، بیت کوین 19 درصد سقوط کرد و اتریوم تقریبا 20 درصد سقوط کرد.

Rust و دیگر بازیگران ارزهای دیجیتال دلایلی دارند که معتقدند FTX و شرکت تجاری آن Alameda Research مقدار زیادی از رمزنگاری Solana را فروخته اند تا ضررهای خود را کاهش دهند و سرپا بمانند. بر روی ارز دیجیتال تاثیر می گذارد و قیمت معاملاتی آن

این که آیا آلتکوین می تواند در چند روز آینده بازگردد یا خیر، تا این لحظه هر کسی حدس می زند به خصوص اینکه شاخص های فنی آن از دیدگاه گاوها ضعیف تلقی می شوند.

سولانا چگونه اجرا می‌کند و به کجا می‌رود

پس از کاهش تا 12.07 دلار، SOL بازیابی خود را انجام داد و طی 24 ساعت گذشته 2 درصد افزایش یافت و در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 14.21 دلار معامله شد. کوینگککو.

Source: TradingView

طی هفت روز گذشته، اقدام قیمت دارایی کریپتو دو بار نشان داده است تشکیل یک بلوک صعودی که قرار بود نشانه ای دلگرم کننده برای سرمایه گذاران باشد.

اولین مورد در 10 نوامبر بود که سولانا بین محدوده باریک 18.3 دلار و 12.35 دلار در نوسان بود و نقطه میانی 15.33 دلار را به عنوان منطقه حمایتی و مقاومتی تعیین کرد.

دومین مورد در 14 نوامبر بود که آلتکوین ساختار نزولی بازه زمانی پایین‌تر خود را نادیده گرفت زیرا تا 14.43 دلار صعود کرد و تعصب خود را به سمت صعودی تغییر داد.

با این کار، معامله‌گران و سرمایه‌گذارانی که به دنبال کسب سود هستند، باید تمرکز خود را بر روی منطقه 13 تا 13.25 دلاری به عنوان نقطه ورود بهینه قرار دهند، هرچند که بدون خطر نیست زیرا این دارایی در حال حاضر به مبارزه ادامه می‌دهد.

شاخص قدرت نسبی آن (RSI) در منطقه امتیاز 50-55 قرار گرفت، که نشان می‌دهد نوسانات SOL می‌تواند به راحتی هر برنامه‌ای را برای راه‌اندازی تجارت طولانی خراب کند.

سولانا

Image: Altcoin Buzz

سرمایه گذاران و توسعه دهندگان برنامه سولانا را ترک می کنند

پس از انفجار FTX و تأثیرات منفی آن بر اکوسیستم دارایی های رمزنگاری شده، به نظر می رسد توسعه دهندگان برنامه و سرمایه گذاران این موضوع را داشته اند. رها شده است کشتی در حال غرق شدن

بر اساس داده‌های DeFiLlama، تعداد فعلی سکه‌های Solana سپرده‌گذاری شده در بلاک چین که به طور گسترده برای برنامه‌های مالی غیرمتمرکز استفاده می‌شود، ۲۴.۷۴ میلیون است. این رقم به طور قابل توجهی کمتر از آمار 68.2 میلیونی است که در ماه ژوئن ثبت شده بود.

با توجه به این پیشرفت، آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیانگذاران، ترس سرمایه گذاران را کاهش داد و گفت که آزمایشگاه سولانا هیچ دارایی سپرده گذاری در FTX ندارد و تا آنجا که ثبات مالی، در شرایط فعلی آن، برای تجارت آینده خوب خواهد بود. 30 ماه.

در همین حال، راج گوکال، یکی دیگر از بنیانگذاران این شرکت نیز ابراز احساسات کرد و گفت که این یک بوته برای سولانا است که آن را در آینده حتی قوی تر خواهد کرد.

En8NBl8k

Crypto total market cap at $805 billion on the daily chart | Featured image from The New Daily, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا