ارزهای دیجیتال

سولانا (SOL) می تواند ضررهای خود را در 7 روز گذشته جبران کند – در اینجا نحوه انجام این کار آمده است

سولانا همچنان به رنگ قرمز نمودارهای خود ادامه می‌دهد و در شاخص‌های قیمت روزانه، هفتگی، دو هفته‌ای، ماهانه و سالیانه خود کاهش می‌یابد.

  • سولانا در هفت روز گذشته بیش از 7 درصد از ارزش خود را از دست داده است
  • حرکت نزولی طولانی SOL احتمالاً دارایی را به زیر 25 دلار می کشد
  • TVL فعلی سولانا کمتر از یک میلیارد است

این کریپتو در حال حاضر 89.3 درصد از بالاترین قیمت تاریخ 6 نوامبر 2021 (ATH) خود یعنی 259.96 دلار را از دست داده است و در حال حاضر با توجه به ردیابی از 27.81 دلار معامله می شود. کوینگککو در زمان نگارش این مقاله

طی هفت روز گذشته، آلتکوین 7.4 درصد کاهش یافته است. در یک دوره 14 روزه، سولانا بیش از 15 درصد کاهش یافت زیرا مدتی است که نتوانسته هیچ نوع بهبودی داشته باشد.

اگر ارز دیجیتال قبلاً به اندازه کافی متضرر نشده باشد، نقاط تحلیل آن نشان می‌دهد که در این زمستان طولانی رمزارزها به دلیل کشش نزولی است.

سولانا در حال افتادن قبل از برگشتن دیده شد

پس از سقوط سولانا به زیر شاخص مهم 30 دلار، نمودار آن برای سه روز متوالی شمعدان های قرمز رنگ داشت و مسیر خود را در مسیری بیشتر قرار داد. کاهش می یابد.

مشکلات این دارایی دیجیتال زمانی بزرگتر شد که به زیر 28 دلار رسید زیرا میانگین متحرک نمایی 20 و 50 آن (EMA) نشان داد که فروشندگان این بار مزیت بزرگی دارند.

Source: TradingView

با این حال، یک خبر خوب این است که علیرغم اینکه سولانا یک روند نزولی دیگر داشت، توانست امیدهای خود را برای بازگشت به حالت اولیه حفظ کند.

یک کشش نزولی گسترده احتمالاً آلتکوین را در حمایت 26.3 دلاری قرار می دهد که به فروشندگان این فرصت را می دهد تا کار خود را انجام دهند و قیمت SOL را تا سقف 24 دلار کاهش دهند.

پس از این، به نظر می رسد که سکه دیجیتال کمی اتاق تنفس دارد و برای صعود قیمتی که محدوده 27 تا 29 دلار را هدف قرار می دهد، آماده می شود.

اگر سولانا این را مدیریت کند، بخشی از ضررهای هفته گذشته خود را جبران خواهد کرد. با این حال، تحلیلگران شاهد یک مرحله آهسته در حال حرکت برای دارایی کریپتو هستند.

ارزش قفل شده DeFi Solana به زیر یک میلیارد کاهش یافت

سولانا از نظر تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) با برخی از بلاک چین های برجسته تر رقابت می کرد. قفل ارزش کل (TVL).

همین سال گذشته، TVL این شبکه با رسیدن به بیش از 10 میلیارد دلار، افزایش چشمگیری را ثبت کرد. با این حال، در زمان انتشار، این ارزش به طور قابل توجهی کاهش یافت و کمی بالاتر از 860 میلیون دلار است.

نه تنها TVL سولانا خشک شد، بلکه در خطر سقوط حتی بیشتر است زیرا صنعت DeFi شتاب زیادی را از دست داده است.

به نظر می رسد افراد زیادی حاضر به قمار و ریسک در بازاری نیستند که تحت یک رگه نزولی قرار دارد.

اگر این روند ادامه پیدا کند، SOL احتمالاً به زیر سطح 25 دلار سقوط خواهد کرد و هر گونه شانسی را برای ایجاد یک صعود صعودی در راه رسیدن به بالاترین سطح تاریخ از دست خواهد داد.

M96kjQey

SOL total market cap at $9.9 billion on the weekend chart | Featured image from Analytics Insight, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا