ارزهای دیجیتال

سولانا (SOL) زیر 30 دلار پشتیبانی می کند. آیا گاوها به این زودی تسلیم شده اند؟

  • قیمت SOL در تلاش است تا بالاتر از حمایت کلیدی خود را حفظ کند زیرا قیمت در زیر منطقه مورد نظر برای روند صعودی بیشتر معامله می شود.
  • SOL همچنان به مبارزه ادامه می دهد زیرا قیمت ها در یک حرکت روند نزولی قیمت پس از از دست دادن حمایت از خرس ها رد می شوند.
  • قیمت SOL برای اولین بار پس از مدتی برای اولین بار زیر 30 دلار معامله می شود زیرا قیمت به حرکت خود زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) در بازه زمانی روزانه ادامه می دهد.

قیمت Solana (SOL) آنطور که باید قوی به نظر نمی رسد، زیرا قیمت پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده و چندین بار این منطقه را در برابر تتر (USDT) آزمایش کرده است. اگرچه بلاتکلیفی که بازار کریپتو را احاطه کرده می‌تواند عامل بزرگی باشد زیرا قیمت بیت‌کوین (BTC) و سایر دارایی‌های رمزنگاری مانند اتریوم (ETH) با کاهش جزئی در حرکت قیمت خود مواجه شده‌اند، قیمت سولانا (SOL) اینطور نبوده است. اخیراً دیده شده است که قیمت آن کمی احساس آرامش را نشان می دهد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت سولانا (SOL) در نمودار هفتگی.

اکثر پروژه‌ها در بازار نزولی عملکرد خوبی نداشته‌اند، زیرا اکثر پروژه‌ها بیش از 50 درصد کاهش قیمت داشته‌اند، که بیشتر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را از ذخیره این دارایی‌ها منصرف کرده است.

با وجود حمایت گسترده از سوی مشارکت‌های بزرگ و جامعه عظیمی که به ساخت و رشد خود ادامه داده است، قیمت SOL برای جلوگیری از کاهش قیمت‌ها تلاش کرده است زیرا گاوها قادر به دفاع از مناطق کلیدی پشتیبانی نیستند.

آخرین رالی برای SOL برای بسیاری تماشایی بود، زیرا بیشتر سرمایه‌گذاران و معامله‌گران مستقیما شاهد حرکت قیمتی بودند که با افزایش قیمت SOL از حداقل 2 دلار به بالاترین سطح 250 دلار نشان داد.

پس از صعود به بالاترین سطح 250 دلار، قیمت SOL با مقاومت در برابر روند بالاتر به بالاترین حد تاریخ مواجه شد، زیرا قیمت در تلاش برای تکرار نگاهی اجمالی به رالی است زیرا قیمت به پایین ترین حد هفتگی 80 دلار رد شده است.

قیمت SOL از این پایین به 137 دلار افزایش یافت، اما با ادامه کاهش قیمت به 30 دلار، زیرا قیمت برای دفاع از این منطقه تلاش می کرد، رد شد.

مقاومت هفتگی برای قیمت SOL- 45 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت SOL – 24 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SOL در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه SOL | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت SOL به مبارزه ادامه داد زیرا گاوها نتوانستند از منطقه حمایتی اصلی 30 دلار دفاع کنند.

پس از سقوط به 28 دلار، جایی که قیمت از حمایت خوبی برخوردار بود، قیمت SOL به بالای 47 دلار افزایش یافت، جایی که قیمت رد شد و در تلاش برای شروع صعود خود در محدوده ای به حرکت خود ادامه داد و یک مثلث نزولی را تشکیل داد. در مورد شکست احتمالی

قیمت SOL به سمت نزولی روند حرکت کرد و نشان داد که خرس‌ها قدرت را در دست گرفتند. اگر گاوها نتوانند 30 تا 35 دلار را پس بگیرند، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت SOL به 24 تا 20 دلار باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت SOL – 35 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت SOL – 24 تا 20 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا