ارزهای دیجیتال

سولانا (SOL) بر اساس شاخص فنی نزولی احتمال حذف احتمالی را می بیند

قیمت سولانا (SOL) پس از کاهش به 25.75 دلار در دو ماه گذشته، با 75 درصد پیروزی از یک رگه برنده برخوردار بوده است.

  • SOL الگوی سر و شانه را تشکیل می دهد که اشاره ای به حرکت نزولی دارد.
  • سود 75 درصدی سولانا که در دو ماه گذشته شاهد بودیم ممکن است تقلبی بالقوه باشد.
  • قیمت SOL 2.40 درصد کاهش یافت و در زمان انتشار با قیمت 42.86 دلار معامله شد.

با این حال، سود ممکن است به دلیل یک حرکت نزولی قریب الوقوع، معامله گران را هدایت کند. آیا این اشاره ای به یک جعلی بالقوه صعودی دارد؟

SOL یک الگوی سر و شانه را تشکیل می دهد که می تواند پس از شکسته شدن قیمت به زیر گردن برطرف شود. سولانا همانطور که در نمودارها دیده می شود، چشم انداز نزولی ثابتی از خود نشان داده است.

SOL Forms H&S Pattern; یک دیدگاه نزولی را نشان می دهد

با قضاوت بر اساس نمودار هفتگی، SOL شانه سمت راست یا بخشی از الگوی H&S را تشکیل داده است که نشان می‌دهد اصلاحی به 27 دلار می‌رسد که ممکن است در سه ماهه دوم سال 2022 اتفاق بیفتد. به ناچار چنین است، نقض زیر منطقه 27 دلار می‌تواند باعث حرکت اصلاح شود. به 2.80 دلار

علاوه بر این، کاهش 95 درصدی قیمت توکن ممکن است در پایان سال 2022 یا اوایل سال 2023 اتفاق بیفتد که توسط Profit Blue، یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال پیش بینی شده است.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت Solana تا زمان نوشتن این مقاله 2.40 درصد کاهش یافته است یا در 42.86 دلار معامله می شود.

رفتار نزولی سولانا به دلیل تأثیرپذیری از مسائل و روندهای فدرال رزرو که بازار را در معرض خطر بالایی قرار می دهد، آشکار شده است. SOL اخیرا هفته را با سود 10.5 درصدی در 14 آگوست به پایان رساند که نزدیک به سود بیت کوین است. به نظر می رسد بازار به شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا (CPI) واکنش نشان داده است که به احتمال توقف افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو اشاره می کند.

سود 75 درصدی سولانا – یک خروج جعلی؟

در ارتباط با این موضوع، تحلیلگران قبلاً به معامله‌گران درباره این افزایش قیمت‌ها هشدار داده‌اند که از نظر تاریخی به یک شکست نزولی اشاره می‌کنند. در اصل، تقلبی بودن SOL مطابق با افزایش ۷۵ درصدی آن ممکن است درست باشد.

SOL همچنین دارای مشکلات زیادی برای رفع است، مانند قطع شدن شبکه و همچنین تمرکز، اما توسعه دهندگان پروژه ارتقاهایی را برای اصلاح این مشکلات فوری در نظر گرفته اند.

سقوط بزرگ بعدی سولانا می‌تواند فرصتی برای جهش نزدیک به خط روند صعودی برای این توکن فراهم کند. به بیان ساده تر، حرکت نزولی SOL می تواند تا زمانی که قیمت به 20 دلار به اوج خود برسد که معادل 55 درصد کاهش قیمت آن در 16 آگوست است، ادامه یابد.

SOL total market cap at $14.3 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Analytics Insight, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا