ارزهای دیجیتال

سولانا (SOL) با کاهش قیمت تک رقمی مبارزه می کند. آیا گاوها زیر 10 دلار خرید خواهند کرد؟

  • قیمت SOL منطقه تقاضای 20 دلاری خود را از دست داد زیرا قیمت برای نگه داشتن بالای 10 دلار تلاش می کرد.
  • قیمت SOL همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت SOL ضعیف به نظر می رسد زیرا قیمت در تلاش برای حفظ بالای 10 دلار است و احتمال بازیابی میانگین متحرک نمایی روزانه و هفتگی 50 و 200 (EMA) تاریک است.

قیمت نمایش داده شده توسط سولانا (SOL) همچنان مانند یک افسانه به نظر می رسد و بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران ناامید شده اند، پس از فروپاشی اثر FTX که بر پروژه های رمزنگاری کوچکی مانند جنسیس تأثیر می گذارد، زیرا بازار در هر روز ضعیف به نظر می رسد و این نشان دهنده این است که پایین هنوز منجر به قیمت بسیاری از آلتکوین ها، از جمله Solana (SOL) نشده است، زیرا قیمت همچنان در تعادل است و برای بقا می جنگد. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا پس از هفته های گذشته که شاهد تلاش قیمت SOL برای حفظ بالای 30 دلار بودیم، بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است. اکثر آلتکوین‌ها پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده‌اند و با بیش از ۹۰ درصد ضرر معامله شده‌اند و بسیاری امیدوارند که ارز دیجیتال احیا شود. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت سولانا (SOL) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله گران و سرمایه گذاران به خرید آلت کوین با بدتر شدن وضعیت SOL شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی ها صعود کنند.

اخبار FTX و اکنون Genesis به شدت بر قیمت SOL تأثیر گذاشته است و قیمت را به یک حرکت مارپیچ به منطقه 11 دلار فرستاده است زیرا قیمت در تلاش است تا بالای 10 دلار بماند.

پس از بسته شدن قیمت SOL به زیر بالاترین سطح هفتگی 20 دلار، شانس زیادی برای کاهش بازار وجود دارد و قیمت SOL با باز شدن هفتگی نزولی تر به نظر می رسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت SOL – 20 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت SOL – 5 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SOL در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه SOL | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

قیمت SOL در بازه زمانی روزانه به طور قابل ملاحظه‌ای ضعیف باقی می‌ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 15 دلار در چندین نمونه، زیر مقاومت 20 دلار معامله می‌شود.

شایعه‌سازی احتمال ورشکستگی جنسیس می‌تواند بر قیمت SOL و سایر دارایی‌های کوچک‌تر تأثیر بگذارد و قیمت آن با احتمال از دست دادن منطقه 5 تا 6 دلار مواجه شود.

اگر قیمت SOL به زیر 10 دلار برسد، می‌توانیم شاهد فروش بیشتری باشیم، زیرا این منطقه مورد علاقه برای جلوگیری از خرس‌ها بوده است.

مقاومت روزانه برای قیمت SOL – 15-20 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت SOL – 5 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا