ارزهای دیجیتال

سولانا (SOL) بالن نوسان دارایی تا 260% به عنوان نوسانات بازگشت سرمایه

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

اکوسفر سولانا، جای تعجبی ندارد، همچنین در نتیجه سرایت بازار فعلی در رنج است. SOL به پایین ترین عملکرد خود در هفته های اخیر سقوط کرد.

CoinGecko گزارش می دهد که ارزش توکن بومی SOL آن در طول یک ماه 58.3 درصد کاهش یافته است.

در اینجا نگاهی گذرا به نحوه عملکرد توکن است:

  • SOL نوسانات بالا و بازگشت سرمایه کم را تجربه می کند
  • یک مثلث صعودی با نشانه ای از شکست نزولی مشخص شده است
  • SOL NFT در سه ماهه سوم منتشر خواهد شد.

در نتیجه، ریسک و نوسانات SOL هنوز نشانه‌هایی از بهبود را نشان نمی‌دهد و در واقع روی هم رفته به 259 درصد رسیده است. در حال حاضر، طبق گفته مساری، SOL دارای نوسان 2.08 است که بالاترین میزان آن در این رده است، و نسبت شارپ 3.67- است.

هنگامی که ارزش دومی منفی است، نشان می دهد که بازده سرمایه گذاری (ROI) ناشی از خرید و نگهداری SOL آنقدر پایین است که انجام این کار می تواند منجر به زیان شود.

با وجود این، ارزش سکه به صورت روزانه و هفتگی در حال افزایش بوده است. اگرچه احساسات بازار بسیار منفی است، سلطه بازار SOL در حال افزایش است. آیا SOL نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد؟

سولانا درخشش محو می شود؟

SOL در حال حاضر در موقعیت ضعیفی قرار دارد. حرکت های قبلی قیمت منجر به ایجاد یک مثلث افزایشی می شود که یک الگوی نزولی است. با مقدار R پیرسون 0.7235 برای کانال رگرسیون، ممکن است رنج بیشتری پیش بینی شود.

در 13.97 دلار، که باند میانی باند بولینگر است، سکه رد شد. به نظر می رسد که گروه بولینگر به نقطه شکست خود نزدیک می شود. این امر به ناچار قیمت را به زیر سطح پشتیبانی فعلی SOL 13.10 دلار کاهش می دهد.

با یک متقاطع نزولی، مقادیر RSI نیز کاهش آتی را تأیید می کند. علاوه بر تایید روند فعلی قیمت، شاخص جریان پول به خرس‌ها قدرت بیشتری می‌دهد. نوار EMA نیز نزولی است زیرا از حرکت بیشتر به سمت بالا جلوگیری می کند.

با نوسانات SOL و نسبت شارپ در بالاترین سطح تاریخ، حرکت به زیر 13.10 دلار و شکست کوتاه مدت احتمالی سطح 78.60 Fib امکان پذیر است.

نزولی اما در عین حال قابل قبول

علیرغم شرایط بسیار منفی بازار، سلطه بر بازار NFT و ارزش بازار SOL افزایش یافته است.

تا لحظه تنظیم این خبر، ارزش بازار SOL از 0.62 درصد دیروز به 0.61 درصد امروز کاهش یافته است، اما این همچنان یک نشانه مثبت برای آینده است.

با وجود این، سرمایه گذاران و معامله گران باید با SOL محتاط باشند و بر وضعیت بازار نظارت کنند. در حال حاضر، یک موقعیت کوتاه با قیمت فعلی بازار، سودی را برای سرمایه گذاران و معامله گران ایجاد می کند.

SOL total market cap at $4.9 billion on the daily chart | Featured image from Business 2 Community, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا