ارزهای دیجیتال

سولانا 70 درصد درخشش بیشتر می‌افزاید – آیا SOL می‌تواند روشنایی را حفظ کند؟

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت سولانا نشان می دهد که گاوها در صندلی راننده نشسته اند، زیرا قیمت کریپتو از مرز 45 دلار فراتر رفته است.

داده‌های Coingecko در روز سه‌شنبه نشان می‌دهد که از زمان نوشتن این مقاله، SOL با 46.25 دلار معامله می‌شود که در هفت روز گذشته 40 درصد افزایش یافته است.

پیش‌بینی می‌شود که تا زمانی که 41 دلار به عنوان حمایت عمل می‌کند، بازار به صعود خود ادامه دهد. با این وجود، اگر قیمت ها نتوانند از سد مقاومتی 42 دلاری عبور کنند، خرس ها ممکن است راه خود را بازگردند.

مطلب پیشنهادی | قیمت چند ضلعی تا 60٪ منفجر می شود – آیا MATIC به هدف 1 دلار نزدیک می شود؟

سولانا از Major Cryptos بهتر عمل می کند

رفتار قیمت سولانا در هفت روز گذشته علیرغم اینکه در همان بازه زمانی به اندازه اتریوم صعودی نداشته است، از بیت کوین، BNB، XRP و کاردانو پیشی گرفته است.

اگر SOL به افزایش خود ادامه دهد، ارزش بازار آن ممکن است از 16.4 میلیارد دلار کاردانو فراتر رود و به عنوان هشتمین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار از آن پیشی بگیرد.

روز سه شنبه، برای اولین بار در چند ماه گذشته، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال از مرز 1 تریلیون دلار گذشت. با این وجود، حجم کل معاملات ارزهای رمزپایه با بیش از 1 درصد کاهش به 63 میلیارد دلار رسید.

با ادامه کاهش خرید سرمایه گذاران، قیمت سولانا جهشی قوی را تجربه کرد. دستیابی به آستانه 46 دلاری این توکن نشان دهنده بالاترین قیمت آن از ماه می امسال بود.

Image - Changelly

SOL 70٪ نور بیشتری دریافت می کند

با افزایش حجم پلتفرم‌های DeFi، SOL بیش از 70 درصد از پایین‌ترین حد خود در سال گذشته افزایش یافته است. ارزش بازار 15 میلیارد دلاری سولانا آن را به نهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار تبدیل کرده است.

سولانا توانست بر مانع اصلی 44 دلار غلبه کند و آن را به حمایت تبدیل کند. بنابراین، SOL از مثلث در حال افزایش که در حال حاضر به عنوان پشتیبانی در حال آزمایش است، عبور کرد. اگر این محدوده در میان مدت حفظ شود، مسیر تا 59 دلار دشوارتر خواهد شد.

قیمت SOL طی 36 ساعت گذشته حدود 20 درصد افزایش یافته است. از پایین ترین قیمت ماهانه 38.60 دلار به اوج ماهانه جدید 46.25 دلار رسید. افزایش سریع ارز دیجیتال را قادر ساخته است تا از محدوده قابل توجهی از مقاومت عبور کند که می تواند به اوج های جدید منجر شود.

مطلب پیشنهادی | XRP برای جلوگیری از رکود باید این سطح کلیدی را نقض کند

eW5W466O

SOL total market cap at $15.5 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

در آینده نزدیک، گاوها ممکن است به دنبال افزایش قیمت ها و فراتر رفتن از سطح مقاومت 42.01 دلار باشند. سطوح مقاومت زیر برای گاوها 43 دلار و 43.5 دلار است. قیمت ها الگوی مثلث صعودی صعودی را نشان می دهند.

در همین حال، STEPN، یک ابتکار حرکت به درآمد مبتنی بر سولانا، هفته گذشته اعلام کرد که هزینه‌های پلتفرم آن بیش از 122 میلیون دلار درآمد در سه ماهه دوم سال جاری داشته است. این خبر مهم سولانا است که بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال را شکل می دهد.

در اخبار مرتبط، Katana، پروتکل برتر تولید محصول برای Solana، فاش کرده است که این پلتفرم بیش از 600 میلیون دلار در حجم گزینه های معامله شده از طریق پلتفرم دریافت کرده است که نشان دهنده تقاضای بسیار زیاد برای خدمات کشاورزی محصول در Solana است.

Featured image from AwakenTheGreatness, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا