ارزهای دیجیتال

سولانا یک سیگنال دوجانبه برای معامله گران ایجاد می کند، آیا قیمت بالای 30 دلار باقی می ماند؟

  • قیمت SOL به روند نزولی خود ادامه می دهد زیرا قیمت با معاملات قیمت در حمایت کلیدی نزولی باقی می ماند.
  • SOL زیر میانگین متحرک نمایی 50 روزه و 200 روزه معامله می شود زیرا قیمت برای به دست آوردن مجدد علائم صعودی تلاش می کند.
  • قیمت SOL باید شکسته شود و بالاتر از مقاومت کلیدی 45 دلار باقی بماند تا حرکت صعودی قیمت از سر گرفته شود.

قیمت Solana (SOL) همچنان به تلاش برای کشف روند صعودی خود ادامه می دهد زیرا قیمت نتوانست مقاومت کلیدی 35 دلار در برابر تتر (USDT) را بشکند. هفته‌های گذشته شاهد ارزش بازار ارزهای دیجیتال به اندازه قیمت بیت‌کوین (BTC) و سایر دارایی‌های رمزنگاری بودیم. با این حال، قیمت Solana (SOL) شاهد برخی نشانه‌های صعودی بود، اما به دلیل اینکه هفته جدید نزولی‌تر از زمان‌های قبل به نظر می‌رسد، با مشکل مواجه شده است. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت سولانا (SOL) در نمودار هفتگی.

علیرغم اینکه در هفته‌های اخیر حرکت قیمتی بسیار خوبی داشت و بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به حرکت قیمت SOL در پیش از این ماه علاقه نشان دادند، قیمت کمتر شاهد حرکت صعودی بود زیرا قیمت آن همچنان در تلاش برای حفظ بالای 30 دلار است.

پس از کاهش قیمت SOL به پایین ترین سطح هفتگی 30 دلار، قیمت از این پایین به 45 دلار افزایش یافت، جایی که قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالاتر از این منطقه تا ارتفاع 55 دلار روبرو شد، زیرا قیمت رد شد و از آن زمان تا کنون همچنان در سطح پایینی باقی مانده است. حرکت نزولی قیمت

قیمت SOL از 30 دلار افزایش یافت و با رد شدن از 35 دلار مواجه شد، اما با ادامه روند قیمت در یک روند نزولی، قیمت نمی‌توانست روند بالاتری داشته باشد. اگر قیمت SOL در این روند ادامه یابد، می‌توانیم منطقه پشتیبانی مجدد قیمت را در 24 دلار و احتمالاً منطقه پایین‌تری برای قیمت پشتیبانی ببینیم. با توجه به اینکه اخیراً بازار چقدر نامطمئن بوده است، قیمت SOL بسیار خوب است.

مقاومت هفتگی برای قیمت SOL – 40 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت SOL – 30 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SOL در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه SOL | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت SOL همچنان بالاتر از حمایت کلیدی شکل گرفته در هفته‌های اخیر، زمانی که قیمت از منطقه 45 دلار به پایین‌ترین حد روزانه 30 دلار کاهش یافت، ادامه می‌دهد.

قیمت SOL به روند نزولی خود ادامه داد و در یک محدوده حرکت کرد زیرا قیمت مثلثی نزولی تشکیل داده است که به نظر می رسد یک شکست به سمت صعود قریب الوقوع باشد.

قیمت SOL باید از حمایت کلیدی دور شود تا در صورت شکسته شدن قیمت به سمت پایین مثلث نزولی، قیمت به حداقل 24 تا 20 دلار کاهش یابد. شکستن قیمت به سمت صعودی می تواند به معنای آزمایش مجدد منطقه 40 تا 45 دلاری باشد که احساسات متفاوتی را برای معامله گران ایجاد می کند.

مقاومت روزانه برای قیمت SOL – 45 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت SOL – 30 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا