ارزهای دیجیتال

سولانا پس از آخرین توسعه مورد قدردانی قرار گرفت، سطوح بعدی معاملات کدامند؟

سولانا در 48 ساعت گذشته دو رقمی شد. این سکه قبل از اینکه دوباره در نمودار خود حرکت کند، به مرز 43 دلار رسید. در 24 ساعت گذشته، SOL فقط 0.1٪ از ارزش خود را از دست داد و به عملکرد صعودی قیمت خود پایبند بود.

سولانا به دلیل توسعه اخیر خود افزایش قیمتی را به نمایش گذاشته است. چشم انداز فنی SOL نیز در زمان انتشار صعودی بود.

آلتکوین شاهد افزایش قدرت خرید بود. این امر در افزایش قیمت تاثیرگذار بوده است. سولانا فضای خرده فروشی دائمی را در منهتن باز کرده است.

این فروشگاه ها به طور خاص به تمام موارد مرتبط با ارزهای دیجیتال اختصاص داده شده اند.

Solana Spaces، مدیر عامل Vibhu Norby همچنین اشاره کرد که این فروشگاه‌های خرده‌فروشی فیزیکی Solana قصد دارند هر ماه حدود 100000 نفر را با اکوسیستم Solana آشنا کنند.

او همچنین اشاره کرد که احتمالات برای افتتاح یک فروشگاه مجازی به زودی در آینده وجود دارد. کمک مالی بنیاد سولانا به Solana Spaces کمک کرد تا یک فروشگاه در هادسون یاردز نیویورک راه اندازی کند.

تحلیل قیمت سولانا: نمودار چهار ساعته

سولانا در نمودار چهار ساعته 42 دلار قیمت داشت منبع: SOLUSD در TradingView

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت 42 دلار معامله می شد. آلتکوین در نهایت توانست از سطح قیمت 40 دلار عبور کند. مقاومت سربار برای سکه 47 دلار بود. SOL چند هفته است که برای عبور از آن منطقه قیمتی تلاش کرده است.

برای اینکه سولانا به حرکت صعودی خود ادامه دهد، باید برای مدت زمان قابل توجهی بالاتر از سقف قیمت 43 دلار معامله شود.

نزدیکترین خط حمایت برای سکه 40 و 38 دلار بود. اگر سکه کف قیمتی 38 دلاری را از دست بدهد، خط حمایت بعدی در انتظار آلتکوین با قیمت 36 دلار است.

حجم معاملات سولانا کاهش اندکی را به ثبت رساند که نشان از افزایش فشار فروش داشت.

تحلیل فنی

سولانا
سولانا در نمودار چهار ساعته کاهش قدرت خرید را نشان داد منبع: SOLUSD در TradingView

SOL به تازگی منطقه قیمت بیش از حد خرید را لمس کرده بود، با این حال، همانطور که قیمت به آرامی به سمت جنوب حرکت کرد، قدرت خرید نیز افزایش یافت. اگرچه خریدار کاهش یافته است، اما قدرت خرید در زمان نگارش بیشتر از قدرت فروش باقی مانده است.

شاخص قدرت نسبی کمی زیر 60 بود که به این معنی بود که خریداران در نمودار از فروشندگان پیشی گرفتند. قیمت SOL بالاتر از خط 20-SMA بود، این قرائت نشان داد که خریداران حرکت قیمت را در نمودار هدایت می کنند. SOL همچنین بالاتر از خط 50-SMA و 200-SMA بود که نشان دهنده نیروی صعودی در بازار بود.

مطالب مرتبط | بیت کوین با 24 هزار دلار با مانع معاشقه می کند، چرا ممکن است در روزهای اولیه بازیابی باشد

سولانا
سولانا سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته فلش کرد | منبع: SOLUSD در TradingView

آلت کوین منعکس کننده افزایش فشار خرید بر سایر شاخص ها نیز بود. متحرک میانگین همگرایی واگرایی تصاویر حرکت قیمت و تغییر در همان است. MACD متقاطع صعودی شد و نوارهای سیگنال سبز را ارائه کرد که به سیگنال های خرید آلت کوین گره خورده است.

باندهای بولینگر نوسانات و نوسانات قیمت را به صورت مشابه نشان می دهند. باندها باز شده اند که نشان می دهد قیمت آلتکوین می تواند نوسانات بیشتری را تجربه کند. برای اینکه SOL موضع صعودی خود را حفظ کند، فشار خرید و قدرت بیشتر بازار ضروری است.

مطالب مرتبط | با کاهش نسبت نهنگ مبادله ای، بیت کوین 24 هزار دلار شکست

Featured image from LeewayHertz, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا