ارزهای دیجیتال

سولانا نمی تواند حمایت 30 دلاری را حفظ کند، قیمت سولانا چقدر ارزان خواهد بود؟

  • قیمت SOL با شکست حمایت 30 دلاری مواجه شد و بسیاری از خریداران روی موقعیت SOL باز خود عرق کردند.
  • قیمت SOL به زیر 50 و میانگین متحرک نمایی 200 روزه می‌رسد. قیمت به محدوده خود در حدود 30 دلار ادامه می دهد.
  • اگر قیمت یک ساختار نزولی حفظ کند، قیمت SOL می تواند 24 تا 16 دلار باقی بماند.

قیمت Solana (SOL) اخیراً برای بازیابی قدرت صعودی خود در برابر تتر (USDT) تلاش کرده است، اما نتوانسته است زیرا قیمت به یک سنگ جدید رسیده است. بازار کریپتو با یک مشکل جدید مواجه شد زیرا قیمت بیت کوین (BTC) از منطقه 19000 دلار به 18100 دلار کاهش یافت زیرا شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) افزایش تورم را پیشنهاد کرد که بر قیمت BTC تأثیر منفی می گذارد و Solana (SOL) از بازار خارج نشد. معادله به عنوان قیمت حمایت کلیدی خود را از دست داد. (داده های بایننس)

وضعیت بازار

پس از نمایش جهش‌های کاهشی و ظاهراً ارزش بازار کریپتو در آستانه صعود با امید به پیوستن آلت‌کوین‌ها به حزب، این امر متوقف شد زیرا بسیاری از آلت‌کوین‌ها کاهش قیمت را تجربه کردند و بسیاری از آنها حمایت کلیدی خود را از دست دادند و بیشتر در معرض خطر سقوط قرار گرفتند. قیمت تسلط بیت کوین (BTC.D) همچنان در حال افزایش است.

تحلیل قیمت سولانا (SOL) در نمودار هفتگی.

هفته اول اکتبر شاهد بودیم که بسیاری از آلت‌کوین‌ها قدرت قابل‌توجهی را به‌عنوان رالی نشان دادند، در حالی که سایر آلت‌کوین‌ها سودهای دو رقمی همراه با این واقعیت که BTC.D در آن زمان کاهش داشت، تولید کردند. در نتیجه، اثر بیت کوین کمی در طول اصلاح قیمت وجود داشت.

قیمت SOL در هفته های اخیر از منطقه 30 دلار محافظت کرده است زیرا قیمت از این منطقه دور شد تا از شکستن این منطقه جلوگیری شود. قیمت SOL این منطقه حمایتی را حفظ کرد تا از احتمال تبدیل این حمایت قوی به مقاومت جلوگیری کند. پس از اینکه بیت کوین شاهد رد شدن قیمت آن به 18200 دلار بود، قیمت SOL این پشتیبانی را از دست داد اما به سرعت از این منطقه برگشت و حمایت خود را در 30 دلار پس گرفت.

مقاومت هفتگی برای قیمت SOL – 34 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت SOL – 30 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SOL در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه SOL | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه برای قیمت SOL با رد شدن در 34 دلار مواجه شد زیرا قیمت نتوانست به بالاتر از آن برسد و برای تبدیل این منطقه به پشتیبانی تلاش کرده است. قیمت به پایین‌تر از 34 دلار ادامه داد تا اینکه قیمت با رد شدن به منطقه 28 دلار مواجه شد، زیرا قیمت از این منطقه برای بازپس گیری 30 دلار جهش کرد. اگر قیمت SOL این منطقه پشتیبانی را از دست بدهد، به احتمال زیاد شاهد کاهش قیمت به حداقل 24 تا 20 دلار خواهیم بود.

قیمت SOL با جهش قیمت پس از کاهش به 28 دلار، 30 دلار معامله می شود. قیمت SOL کمتر از میانگین‌های متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 معامله می‌شود، زیرا برای از سرگیری روند صعودی کوتاه‌مدت باید قیمت 50 متحرک متحرک باشد.

مقاومت روزانه برای قیمت SOL – 34 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت SOL – 30 تا 28 دلار.

Featured Image From Pymnts, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا