ارزهای دیجیتال

سولانا زیر مقاومت کلیدی مبارزه می کند، آیا قیمت می تواند 30 دلار را به حمایت تبدیل کند؟

  • مبارزه قیمت SOL برای بازپس گیری منطقه پشتیبانی کلیدی 30 دلار پس از از دست دادن این منطقه.
  • با وجود اینکه بیت کوین (BTC) قیمت های بازار را به سمت بالا می کشد، SOL به زیر یک مثلث نزولی می شکند زیرا قیمت ضعیف به نظر می رسد.
  • قیمت SOL به خط مقاومت احترام می گذارد زیرا قیمت زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود.

قیمت Solana (SOL) با وجود اینکه بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران گمانه‌زنی می‌کردند که این ماه برای اکثر ارزهای دیجیتال، از جمله Solana (SOL) مثمر ثمر باشد و آن را با نام‌هایی مانند Uptober می‌نامند، شروع سختی در ماه اکتبر داشته است. بازار کریپتو، از جمله بازیگران بزرگی مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB)، همگی ماه آرامی را سپری کرده اند زیرا قیمت اکثر آلتکوین ها در حال مبارزه برای بقا هستند. هدف دفاع (داده‌های بایننس)

تحلیل قیمت سولانا (SOL) در نمودار هفتگی.

سولانا در چند وقت اخیر تلاش کرده است تا شتاب صعودی خود را بازیابد. علیرغم ابهاماتی که بر فضای کریپتوها حاکم شده است، قیمت SOL از اندازه ای که باید برای یک سکه با مشارکت های عظیم و یکی از بهترین جوامعی که پروژه را به جریان اصلی کریپتو هدایت می کند، انتظار داشت، برخوردار نبوده است.

پس از اینکه قیمت SOL به بالاترین حد خود یعنی 250 دلار رسید، قیمت با روند نزولی بسیار روبرو شد زیرا قیمت به پایین ترین سطح هفتگی 20 دلار کاهش یافت. قیمت از این پایین به 45 دلار افزایش یافت، جایی که قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالای این منطقه تا ارتفاع 60 دلار روبرو شد.

قیمت SOL با رد شدن به پایین ترین سطح 30 دلار مواجه شد، جایی که قیمت جهش کرد و به بالاترین سطح 35 دلار رسید، اما با ادامه دامنه قیمت، نتوانست بالاتر از آن حرکت کند.

پشتیبانی هفتگی بعدی SOL با قیمت 24 دلار است، با توجه به اینکه قیمت آن منطقه را دوباره آزمایش می کند. اگر SOL نتواند حمایت 30 دلاری را که اکنون مقاومت است، پس بگیرد، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت به 24 تا 20 دلار باشیم زیرا هیچ حمایت هفتگی قوی نزدیک به این منطقه وجود ندارد.

مقاومت هفتگی برای قیمت SOL – 35 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت SOL – 24 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SOL در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه SOL | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت SOL به پایین‌تر از مقاومت کلیدی که پس از شکستن زیر منطقه حمایت کلیدی 30 دلاری شکل گرفته است، ادامه می‌دهد. قیمت SOL قدرت خود را نشان داد و این منطقه حمایتی را حفظ کرد زیرا قیمت برای تشکیل یک مثلث نزولی در نوسان بود. قیمت SOL شکست و در زیر سطح پشتیبانی بسته شد، که نشان می‌دهد خرس‌ها بیشتر تحت کنترل بودند زیرا قیمت SOL با مشکل مواجه شد.

قیمت SOL در حال حاضر با 28.4 دلار معامله می‌شود، زیرا قیمت نتوانست حمایت کلیدی خود را حفظ کند، زیرا قیمت تلاش می‌کند این منطقه را پس بگیرد تا افزایش قیمت را برای قیمت SOL آغاز کند.

مقاومت روزانه برای قیمت SOL – 34 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت SOL – 24 تا 20 دلار.

Featured Image From InvestorPlace, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا