ارزهای دیجیتال

سولانا حمایت 30 دلاری را بازپس گرفت. در اینجا چیزی است که بر اساس این شاخص باید انتظار داشت

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت SOL با جهش از محدوده روند نزولی پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود به منطقه 28 دلار، قدرت خود را نشان می دهد.
  • SOL پس از خروج قیمت از روند نزولی حرکت قیمت مثلث نزولی خود، با مشکل بزرگی روبرو است که باید در بالای پشتیبانی و روند بالاتر از 34 دلار قرار گیرد.
  • قیمت SOL در بازه زمانی روزانه زیر 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) قوی باقی می‌ماند، زیرا قیمت به دنبال افزایش بیشتر است.

قیمت Solana (SOL) پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود و بازپس گیری این منطقه مهم از پایین ترین حد خود در حدود 27.5 دلار افزایش یافت زیرا در صورتی که بازار همچنان امیدوار کننده تر به نظر برسد، قیمت Solana (SOL) به افزایش بیشتری چشم دوخته است. در چند روز گذشته شاهد بودیم که بازار ارزهای دیجیتال مناسب‌تر به نظر می‌رسید، به طوری که شرکت‌هایی مانند بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تغییرات قیمتی بسیار خوبی را در چند وقت اخیر نشان دادند. قیمت SOL از 27 دلار به منطقه 31 دلار افزایش یافت زیرا هدف این قیمت پس از بررسی بیشتر حرکات محدوده در چند وقت اخیر، عملکرد بهتری است. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت سولانا (SOL) در نمودار هفتگی

در زمان‌های اخیر، سولانا برای بازیابی شتاب صعودی خود تلاش کرده است. علیرغم عدم قطعیتی که بر فضای کریپتو حاکم شده است، قیمت SOL به دلیل اینکه پروژه‌های زیادی بر روی اکوسیستم خود بنا شده است و محبوبیت آن برای ارتقای اتریوم از نظر استفاده و سرعت تراکنش، از کاهش قیمت برخوردار نبوده است.

قیمت SOL برای تکرار رالی خود تلاش کرده بود که قیمت SOL را به بالاترین سطح تاریخ 250 دلار رساند تا اینکه با رد شدن به روند صعودی روبرو شد.

پس از هفته‌ها معامله در محدوده‌ای به‌عنوان غیرقابل معامله به نظر می‌رسید و با حجم کم و بدون حجم، قیمت را بالا می‌برد زیرا قیمت همچنان راکد به نظر می‌رسید، SOL سرانجام حرکتی را نشان داد و پس از از دست دادن قیمت SOL از پایین‌ترین سطح هفتگی خود یعنی 27.5 دلار صعود کرد. پشتیبانی کلیدی از 30 دلار تا بالاترین سطح 31 دلار در حالی که بازار نشانه‌های بهبود خوبی را نشان می‌دهد.

قیمت SOL با تصمیم دشواری برای صعود به بالاترین سطح 35 دلار روبرو است، زیرا این امر می تواند باعث حرکت صعودی بیشتر به محدوده 45 دلار شود.

مقاومت هفتگی برای قیمت SOL – 35 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت SOL – 30 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SOL در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه SOL | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، پس از اینکه قیمت این پشتیبانی کلیدی را از دست داد، قیمت SOL همچنان با اندکی بالاتر از پشتیبانی کلیدی در 30 دلار معامله می‌شود، زیرا قیمت به منطقه 27.5 دلار معامله می‌شود و از مثلث نزولی خود به پایین‌تر می‌شکند.

قیمت SOL باید شکسته شود و بالای 35 دلار بماند تا قیمت به منطقه 45 تا 60 دلار افزایش یابد، که منطقه عرضه کلیدی برای اکثر معامله گران است.

ارزش اصلاحی فیبوناچی (Fib) 23.6٪ نشان می دهد که قیمت SOL باید شکسته شود و بالاتر از این منطقه بماند تا قیمت بالاتر معامله شود. قیمت 32.5 دلار مطابق با ارزش Fib 23.6٪ است. اگر قیمت SOL بالاتر از این سطح بسته شود، می‌توانیم شاهد افزایش تا 35 دلار باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت SOL – 35 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت SOL – 30 دلار.

Featured Image From Coinpedia, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا