ارزهای دیجیتال

سولانا تحت فشار برای ثبت شکست – آیا گاوها می توانند SOL را در این هفته بلند کنند؟

گاوها در حال تسلط بر بازار هستند و سولانا سودهای 5.14% یا در حال حاضر در 0.001863 SOL/BTC ایجاد می کند. قیمت SOL عمدتا توسط گاو نر با کشش جزئی از خرس ها کشیده می شود. با این نیروها، قیمت SOL گیر کرده است.

در حال حاضر، گاوها بی وقفه قیمت را به سطح مقاومت SOL نزدیک می کنند. گاوها تلاش زیادی برای ضربه زدن به شکاف انجام می دهند وگرنه خرس ها تثبیت می شوند و تلاش های آنها برای ثبت شکست را خراب می کنند. با قیمت پایین، اکنون دیوار بزرگی برای گاوهای نر در انتظار شکسته شدن است.

SOL در حال حاضر با 41.6 دلار معامله می شود

در حال حاضر، سکه SOL با افزایش قابل توجه 5.26 درصدی ارزش بازار در 24 ساعت گذشته با 41.6 دلار معامله می شود. SOL در حال حاضر دارای حجم معاملاتی به 1.8 میلیارد است، کشش ثبت شده یا افزایش 0.64٪ و ارزش کل بازار 15 میلیارد یک شبه دیده می شود.

در حال حاضر، SOL در نمودارهای قیمت روزانه و ساعتی در حال افزایش است. این موضوع را ثابت می کند که گاوها بر صحنه تسلط دارند.

MACD و سایر اندیکاتورهای فنی روند منفی را نشان می دهند، اما اکنون با حرکت صعودی SOL، خط MACD به سمت بالا و روی خط سیگنال MACD حرکت می کند. RSI نزدیک به 60 نیز قوی تر می شود، به خصوص با افزایش فعالیت خرید.

قیمت SOL در حال حاضر خط حمایت 30.96 و مقاومت 47.6 دلاری است که در نمودار قیمت روزانه مشاهده می شود. با این اوصاف، گاوها باید بیشتر برای شکست فشار بیاورند، در غیر این صورت خرس ها در اولین فرصتی که می بینند می پرند تا خرابی را انجام دهند.

شاخص های قیمت سولانا منحنی صعودی را نشان می دهد

شاخص های فنی قوی تر می شوند و شکل صعودی را نشان می دهند.

قیمت سولانا از نقطه نظر صعودی نشان می دهد. تغییرات قیمت و بهبودهایی مشاهده شد زیرا توانست یک بار دیگر به 42.6 دلار برسد. قیمت در نیمه دوم با روند نزولی اصلاحاتی را تجربه کرد.

اما، SOL در چند روز گذشته بهبود یافته است، اما به نظر می رسد فشار نزولی توانسته پا به بازار بگذارد.

با وجود افزایش قیمت، فشار نزولی همچنان قریب الوقوع است. تجزیه و تحلیل قیمت SOL نشان می دهد که گاوها علیرغم فشار فروش در حال افزایش هستند زیرا توانستند به 42.6 دلار بازگردند.

قیمت SOL در مقایسه با سطوح قبلی بهتر و به نوعی موقعیت بهتری دارد زیرا در چند روز گذشته بیش از 11.37 درصد از ارزش را تولید کرده است.

علاوه بر این، حجم معاملات SOL نیز تا 35 درصد کاهش یافته است که یک شبه مشاهده شده است که باعث تسلط بر بازار با 1.36 درصد برای SOL شده است.

SOL total market cap at $14.3 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from TheNewsCrypto, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا