ارزهای دیجیتال

سولانا بولز از 10 دلار دفاع می کند. در اینجا این است که چرا این برای گاو نر خوب است

  • قیمت SOL از حمایت کلیدی 10 دلاری جهش می کند زیرا قیمت ها به بالاترین سطح 14 دلار می رسد زیرا گاوها احساس امنیت می کنند.
  • قیمت SOL همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا بیشتر معامله گران و سرمایه گذاران محتاط هستند.
  • قیمت SOL از 11 دلار در بازه زمانی روزانه جهش می کند زیرا قیمت ضعیف به نظر می رسد و زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود.

سولانا (SOL) شروع سختی در این ماه داشته است، به طوری که قیمت پس از کاهش شدید قیمت از منطقه 35 دلار به 11 دلار به دلیل شکست FTX، که تأثیر مستقیم تری بر قیمت داشته است، خوب به نظر نمی رسد. با وجود جهش امدادی از سولانا (SOL)، قیمت همچنان زیر منطقه کلیدی مورد علاقه معامله می شود که توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب می کند. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است که منجر به ایجاد ترس زیادی در مورد اینکه بازار می تواند به کجا برسد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت سولانا (SOL) در نمودار هفتگی

علیرغم عدم قطعیت و آشفتگی که بر قیمت سولانا (SOL) و بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی تأثیر گذاشته است، بسیاری از آلتکوین ها برای بقا تلاش می کنند و تلاش می کنند تا با ادامه حرکت نزولی قیمت آلت کوین ها سرپا باقی بمانند.

Solana (SOL) متحمل زیان قیمت بیشتری شده است، و جامعه تحت تأثیر قرار گرفته است و به همین دلیل، پس از آسیب ناشی از FTX، نیاز به بازسازی بیشتری از نظر قیمت و اعتماد برای پروژه دارد.

قیمت SOL از منطقه 35 دلار به منطقه 11 دلار کاهش یافت زیرا SOL پشتیبانی اصلی 20 دلاری خود را از دست داد. قیمت SOL نتوانست بالای 20 دلار نگه داشته شود، که منجر به آزمایش مجدد قیمت نقاط قیمت پایین تر شد.

قیمت SOL همچنان بالای 11 دلار باقی می ماند که نشانه خوبی برای قیمت SOL در نمودار هفتگی و سایر بازه های زمانی است. اگر قیمت SOL این منطقه مورد علاقه را از دست بدهد، این منجر به کاهش قیمت‌ها می‌شود و ممکن است وحشت ایجاد شود.

مقاومت هفتگی برای قیمت SOL – 20 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت SOL – 10 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SOL در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه SOL | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

قیمت SOL در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی ضعیف باقی می‌ماند، زیرا پس از اینکه SOL شاهد کاهش قیمت از 35 دلار به 11 دلار بود، قیمت آن بالاتر از 14 دلار معامله می‌شود، زیرا بازار در وضعیت عدم اطمینان خود ادامه می‌دهد.

قیمت SOL همچنان به مبارزه ادامه می‌دهد، زیرا هدف قیمت برای جهش بیشتر از این منطقه است. قیمت SOL برای یک جهش کوتاه مدت باید بازیابی شود و بالای 20 دلار معامله شود. 20 دلار، مربوط به ارزش اصلاحی فیبوناچی 38.2٪، به شدت در برابر قیمت SOL مقاومت می کند.

اگر قیمت SOL به منطقه 20 دلار تغییر کند، می توانیم شاهد افزایش قیمت SOL به منطقه 30 دلار یا بیشتر باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت SOL – 20 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت SOL – 11 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا