ارزهای دیجیتال

سولانا برای جلوگیری از غرق شدن، پشتیبانی کلیدی دارد، چقدر می تواند ادامه داشته باشد؟

قیمت Solana (SOL) در برابر تتر (USDT) نوسان داشته است و باعث درد بیشتر برای هدلرها شده است. علیرغم نشان دادن چنین قدرتی، قیمت Solana (SOL) از 30 دلار در هفته های اخیر به حدود 45 دلار افزایش یافته است، زیرا بسیاری از سرمایه گذاران امیدوار بودند که افزایش کمک های بیشتری به حدود 60 دلار برسد. قیمت سولانا (SOL) رد شد و بدون جهش قابل توجهی به کاهش خود ادامه داد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت سولانا (SOL) در نمودار هفتگی

قیمت SOL از 250 دلار به حدود 30 دلار کاهش یافت که نشان دهنده افت بیش از 70 درصدی نسبت به بالاترین قیمت خود است. پس از رسیدن به پایین ترین سطح هفتگی 32 دلار، قیمت SOL به 45 دلار افزایش یافت، که نشان دهنده قدرت بزرگی است زیرا بسیاری از قیمت ها و انتظارات برای صعود به 60 دلار را تعیین کردند، اما قیمت با رد شدن مواجه شد.

در نمودار هفتگی، قیمت SOL با ادامه احترام به این خط مقاومت، یک خط روند نزولی تشکیل داد و برای ادامه روند نزولی خود جهش کرد. با این وجود، قیمت SOL پس از مدتی از مقاومت خط روند رد شد و نتوانست این خط روند را بشکند.

SOL بالاتر از سطح حمایت کلیدی 30 دلار معامله می شود. قیمت SOL باید بالاتر از این سطح باقی بماند تا به 24-20 دلار سقوط نکند. با داشتن قیمت SOL که این پشتیبانی را حفظ می کند، ممکن است بتوانیم بالاتر از منطقه 35 دلار معامله کنیم. شکستن زیر 30 دلار نشانه بازگشت به مناطق با تقاضای کمتر و بی میلی گاوها برای ورود به سفارشات خرید است زیرا تحریک بیشتر برای قیمت های پایین تر وجود دارد.

برای از سرگیری روند صعودی خود، قیمت SOL باید شکسته شود و بالاتر از مقاومت خط روند که از روند صعودی قیمت SOL جلوگیری می کند، باقی بماند. اگر قیمت SOL به رد مقاومت خط روند ادامه دهد، ممکن است قیمت کاهش یابد زیرا تعداد سفارش‌های فروش بیشتر از سفارش‌های خرید است.

مقاومت هفتگی برای قیمت SOL – 45 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت SOL – 30 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SOL در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه SOL | منبع: SOLUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه قیمت‌های SOL با شکستن قیمت‌ها به سمت نزولی ادامه می‌دهد و قیمت‌ها در کانالی با 45 دلار به عنوان مقاومت و 30 دلار به عنوان حمایت تغییر می‌کنند.

قیمت SOL باید از این کانال با حجم قابل توجهی خارج شود تا امید و آرامش را به اکثر سرمایه گذاران بازگرداند. شکستن و بسته شدن زیر 30 دلار برای ساختار SOL بد خواهد بود زیرا قیمت با سفارشات فروش بیشتر و وحشت مواجه خواهد شد. اگر قیمت SOL شکسته شود و به بالای 45 دلار بسته شود، ممکن است شاهد یک جهش جزئی به محدوده 60 تا 80 دلار باشیم.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای SOL بالای 40 در نمودار روزانه است که نشان دهنده حجم سفارش فروش بیشتر است.

مقاومت روزانه برای قیمت SOL – 45 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت SOL – 30 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا