ارزهای دیجیتال

سولانا: این مشکل کوچک سرمایه گذاران را از خرید SOL منصرف نکرد – تا امروز

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در روز پس از اجرای افزایش 50 امتیازی توسط فدرال رزرو ایالات متحده، سولانا (SOL) با وجود کاهش 4 درصدی آلت کوین، شاهد انباشتگی بود تا فروش.

قیمت بیت کوین و اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال در 14 دسامبر کاهش یافت زیرا گزارش هایی مبنی بر افزایش نرخ بهره بانک مرکزی منتشر شد.

هر چند الان وضعیت فرق کرده است. CoinGecko گزارش می دهد که توکن امروز 5 درصد دیگر کاهش یافته است، با کاهش قابل توجهی در طول هفته گذشته، دوره های دو هفته ای و ماهانه. قیمت SOL در حال حاضر 135٪ کمتر از ارزش ذاتی آن است.

آتی SOL و معیارهای مثبت روی زنجیره

بازار آتی سکه SOL نشان دهنده نرخ سرمایه گذاری مثبت از دیروز است که لحن خوش بینانه تحلیل های زنجیره ای را تایید می کند. با این حال، به زودی منفی شد و منعکس کننده تغییر در افکار عمومی در مورد SOL بود.

حدس و گمان ممکن است مقصر افزایش قیمت اخیر آلتکوین و کاهش قیمت متعاقب آن باشد، همانطور که در مورد اکثر کریپتوها عادی است. حمایت فعلی 13.38 دلار مهم است زیرا بازار در حال حاضر افزایش نرخ بهره بانک مرکزی را فاکتور می کند.

حتی اگر اخباری مبنی بر علاقه سازمانی بیشتر به فناوری کریپتو و بلاک چین وجود داشته باشد، اگر ارزهای دیجیتال بزرگ مانند BTC و ETH همچنان آسیب ببینند، بازار گسترده‌تر کریپتو به پایین کشیده خواهد شد.

SOL total market cap at $4.9 billion | Chart: TradingView.com

پیشرفت های فنی در حال انجام سولانا

شرکت تحقیقاتی کریپتو مساری اخیرا ارزیابی جامعی از اکوسیستم سولانا منتشر کرده است.

به طور مثبت، حتی اگر FTX و Solana به دلیل Alameda به شدت در هم تنیده شده‌اند، اکوسیستم به اجرای پیشرفت‌های فنی با محوریت ستون‌های کلیدی Solana، یعنی سرعت و مقیاس‌پذیری ادامه داده است.

طبق بررسی کلی، فضای DeFi سولانا به شدت آسیب دیده است. با این حال، محیط زیست نمرده است. این مطالعه نشان می‌دهد که برنامه‌های کاربردی متعددی در Solana وجود دارد، علی‌رغم این واقعیت که TVL از زمان فاجعه FTX به میزان خیره‌کننده ۷۰ درصد کاهش یافته است.

در سه ماهه اول سال 2023، هلیوم تمام فعالیت های خود را بر روی بلاک چین سولانا انتقال خواهد داد.

این یک سرمایه گذاری بسیار مثبت برای هلیوم و سولانا است که ممکن است قیمت HNT و SOL را افزایش دهد.

با این حال، سرمایه‌گذاران در SOL باید مراقب زیان‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت باشند، زیرا همبستگی فزاینده بین توکن و BTC و ETH می‌تواند تحقیقات مساری را نزولی کند.

سرمایه‌گذاران SOL با تکامل اکوسیستم سولانا و در حالی که بازار تلاش می‌کند از فاجعه‌ای که با انفجار FTX به وجود آمده است، سودهای بلندمدت بیشتری را پیش‌بینی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا