ارزهای دیجیتال

سولانا از 10 رمز ارز برتر خارج می شود، چرا درد بیشتری در راه است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

سولانا (SOL) یکی از توکن هایی بوده است که در چند روز اخیر تحت تاثیر کاهش FTX قرار گرفته است. با توجه به قرار گرفتن FTX با توکن و این واقعیت که آنها موقعیت قابل توجهی دارند، در کنار توکن FTT دچار افت شدیدی شده است. این توکن در حال حاضر بیش از 50 درصد از ارزش خود را از آخر هفته از دست داده است. با این حال، حمام خون ممکن است برای دارندگان SOL تمام نشده باشد، زیرا برخی از تحولات آشکار می شود.

بیشتر سولانا در حال باز شدن قفل

حتی با وجود اشباع بیش از حد بازار در فروش، SOL بیشتری در گردش قرار می گیرد. پیش از این قرار بود Solana Epoch 370 حدود 90 میلیون SOL را قبل از مداخله تیم در بازار عرضه کند، اما هنوز مقدار قابل توجهی از توکن‌ها برای بازگشایی باقی مانده است.

در کمتر از 10 دقیقه از هم اکنون، Epoch 370 یک سهام غیرفعال کننده حدود 30 میلیون SOL را نشان می دهد که قفل آن باز می شود. هنگامی که این اتفاق بیفتد، بازار را با ده ها میلیون توکن به فضایی با تقاضای کاهش یافته سرازیر می کند.

30 million SOL set to be unlocked | Source: Solana Compass

اکنون، قبلا، نهنگ‌هایی که باز کردن توکن‌هایشان اتفاق افتاده است، برخی یا همه توکن‌ها را دوباره به خطر می‌اندازند، اما آن زمان بود که قیمت SOL همچنان بالا بود و بازار همچنان قوی بود. با توجه به کاهش بسیار زیاد بازار و انتظار می رود قیمت SOL کاهش یابد، این احتمال وجود دارد که صاحب این توکن ها به جای اینکه یک بار دیگر آنها را به اشتراک بگذارد، توکن های خود را بفروشد.

تاثیر این قفل می‌تواند برای قیمت دارایی دیجیتال فاجعه‌بار باشد. برای اولین بار در بیش از یک سال به قیمت های تک رقمی SOL فکر کنید. خرس‌ها احتمالاً به گروگان گرفتن بازار ادامه می‌دهند و قیمت SOL و سایرین را با آن پایین می‌آورند.

نمودار قیمت سولانا از TradingView.com

SOL price falls to $16 | Source: SOLUSD on TradingView.com

سولانا در حال حاضر از زمان شروع نزول خود، از 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار حذف شده است. این توکن اکنون با ارزش بازار 5.5 میلیارد دلار در جایگاه سیزدهم قرار دارد. اگر قفل این توکن ها به بازار آزاد راه پیدا کنند، می تواند روز قرمز دیگری برای دارایی دیجیتال باشد.

قیمت SOL در 24 ساعت گذشته 24 درصد و در ساعت گذشته 10 درصد کاهش یافته است. طبق داده‌های Coinmarketcap، در یک دوره 7 روزه، قیمت آن در حال حاضر 55٪ کاهش یافته است تا در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 14.11 دلار معامله شود.

Featured image from Crypto News, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا