ارزهای دیجیتال

سولانا: ارزیابی نحوه عملکرد بلاک چین در سه ماهه سوم امسال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بازار خرس کریپتو که در ماه مه آغاز شد، به سولانا به اندازه بقیه بازار آسیب زده است. CoinGecko افزایش عظیم 16.4 درصدی را گزارش کرد و قیمت SOL اکنون در زمان نگارش این مقاله 32.27 دلار است.

آخرین سه ماهه مساری در ارزیابی عملکرد سه ماهه شبکه Solana، روشنایی را در عملکرد داخلی L1 ارائه کرد، بنابراین ممکن است که این مورد باشد.

علیرغم یک بازار به طور کلی بدبینانه، این مطالعه عملکرد بسیار دلگرم کننده ای را برای توکن در سه ماهه سوم نشان داد. با این حال، سه ماهه سوم برای سولانا یک سه ماهه سخت بود، مانند اکثر ارزهای دیجیتال، و این می‌تواند بر داده‌های گزارش شده مساری تأثیر بگذارد.

به طور کلی، سرسختی سولانا با این واقعیت نشان داده می شود که هنوز در حال گسترش شبکه خود و اجرای استراتژی رشد خود است.

فعالیت شبکه Solana بالا

مساری گزارش می دهد که فعالیت شبکه در SOL افزایش یافته است. میانگین روزانه تعداد تراکنش‌هایی که شامل رای نمی‌شوند از 20.544 میلیون در سه ماهه دوم نزدیک به 70 درصد افزایش یافته است.

نمودار: مساری

علاوه بر این، تعداد تراکنش های پردازش شده در هر ثانیه (TPS) بیش از 40.4 درصد از 2310 TPS در سه ماهه دوم افزایش یافته است.

توجه به این نکته مهم است که کارمزد تراکنش ها کاهش یافته است. این تحقیق ادعا می کند که برای سولانا، کارمزد تراکنش ها از پایان سال 2021 به طور پیوسته در حال کاهش بوده است.

از 0.0005 دلار به 0.0003 دلار، این کاهش 41.9 درصدی را نشان می دهد و Solana را برای توسعه دهندگانی که به دنبال ساخت dApps بر روی زنجیره L1 کم هزینه با عملکرد سریع هستند جذاب تر می کند.

با این حال، هنگامی که هزینه های شبکه کاهش می یابد، درآمد نیز کاهش می یابد. سولانا به کاهش تدریجی درآمد سه ماهه از سه ماهه چهارم 2021 ادامه می دهد.

1667063741 334 سولانا ارزیابی نحوه عملکرد بلاک چین در سه ماهه سوم

نمودار: مساری

پایداری درازمدت

سولانا سه ماهه دوم را با فروش سه ماهه 6.45 میلیون دلار به پایان رساند، در حالی که شبکه سه ماهه سوم را با درآمد ناچیز سه ماهه 4.832 میلیون دلار به پایان رساند.

سولانا همچنین شاهد گسترش بخش NFT شبکه بود. در سه ماهه سوم، 19.3 درصد افزایش در تعداد NFTهای تازه منتشر شده مشاهده شد. با این حال، این با کاهش خریداران و فروشندگان NFT متعادل می شود.

بر اساس اطلاعات کمی و کیفی ارائه شده توسط مساری، آینده سولانا روشن است. مساری بر ظهور پایگاه کاربر اصلی تاکید کرد که پایداری بلندمدت SOL را با توجه به مشکلات شبکه قبلی حفظ خواهد کرد.

با وجود کاهش بازده سهام و کاهش مداوم داده های TVL، DeFi در Solana به رشد خود ادامه می دهد. علیرغم افزایش اخیر قیمت SOL، سرمایه گذاران باید محتاط باشند، زیرا معیارهای بدتر ممکن است بر عملکرد آینده شبکه تأثیر بگذارد.

MAUVLltM

ارزش بازار SOL به 11.8 میلیارد دلار در نمودار آخر هفته | تصویر برجسته از Selvan B – Unsplash، نمودار: TradingView.com سلب مسئولیت: تجزیه و تحلیل نشان دهنده دانش شخصی نویسنده است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تلقی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا