ارزهای دیجیتال

سواپین در مقابل BitPay: مقایسه ای از بهترین راه حل های پرداخت رمزنگاری – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سواپین در مقابل BitPay: مقایسه ای از بهترین راه حل های پرداخت رمزنگاری - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

مشتریان دارای ارزهای رمزپایه مشتاق استفاده از ارزهای دیجیتال برای خرید آنلاین، ارسال پرداخت و موارد دیگر هستند. کسب‌وکارها به همان اندازه به جذب بخشی از مخاطبان رمزارز و ایجاد جریان‌های درآمد جدید علاقه دارند. با این حال، هنوز یک قطع ارتباط بین شرکت ها و مصرف کنندگان وجود دارد.

Swapin و BitPay دو راه حل برتر برای مشاغل و افراد هستند که ارزهای دیجیتال را به امور مالی سنتی متصل می کنند. در اینجا نحوه مقایسه این دو شرکت و محصولات و خدمات آنها آورده شده است.

درباره سواپین

Swapin یک سرویس انقلابی است که هدف آن پر کردن شکاف بین دنیای دارایی های دیجیتال و بخش مالی سنتی است. این پلتفرم کاربرپسند طیف گسترده ای از راه حل های رمزنگاری به فیات را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که هم برای افراد و هم برای مشاغل طراحی شده اند.

این شرکت همچنین راه حلی برای پذیرش رمزارز با تبدیل خودکار به فیات بدون مشکلات مربوط به حسابداری، مالیات و سایر مسائل مربوط به انطباق مالی ارائه می دهد. ابزارهای سواپین برای کسب و کار، فرصتی را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند تا برای پرداخت با دارایی‌های دیجیتال فاکتور بگیرند. فروشگاه‌های آنلاین همچنین می‌توانند ویجتی را برای پذیرش پرداخت‌ها با ارزهای دیجیتال ادغام کنند.

درباره BitPay

BitPay ابزارهای قدرتمند و درجه یک سازمانی را برای پذیرش و هزینه کریپتو ایجاد می کند. ابزارهای تجاری Bitpay به شرکت‌ها اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را بپذیرند، کاربران جدیدی به دست آورند و از هزینه‌های بالا و بازپرداخت وجهی که به‌طور مشهور با کارت‌های اعتباری مرتبط است، اجتناب کنند. BitPay دکمه های پرداخت، پرداخت میزبانی شده و فاکتورهای قابل جاسازی را برای هر وب سایت ارائه می دهد.

BitPay همچنین به شرکت‌ها اجازه می‌دهد از طریق ایمیل به مشتریان صورت‌حساب بدهند و ارزهای دیجیتال را برای تبدیل بپذیرند. حتی یک ابزار متمرکز بر NFT برای پذیرش ارزهای دیجیتال در ازای هر NFTهایی که ایجاد کرده اید وجود دارد.

سواپین در مقابل BitPay: برای مشاغل

Swapin دو ابزار B2B را در درجه اول ارائه می دهد: CoinCollector و E-Com. با ساده نگه داشتن آن، کسب‌وکارها می‌توانند بر موارد مهم تمرکز کنند: مشتریان و راحتی. با استفاده از CoinCollector، شرکت‌ها می‌توانند آدرس‌های اینترنتی پرداخت با استفاده آسان را با اطلاعات از پیش پر شده صادر کنند که پرداخت برای کالاها و خدمات با رمزارز را آسان‌تر از همیشه می‌کند.

E-Com با استفاده از ویجت تجارت الکترونیک plug-and-play، تجربه کاربرپسندتری را با اجازه دادن به شرکت‌ها برای پذیرش رمزنگاری در وب‌سایت خود فراهم می‌کند. همه ابزارهای Swapin بلافاصله ارزهای رمزنگاری شده را به EUR یا GBP تبدیل می کنند و آنها را به حساب IBAN شرکت متصل منتقل می کنند و ریسک تجاری مرتبط با ارزهای دیجیتال را حذف می کنند.

BitPay راه حل های مشابه Swapin را ارائه می دهد. پرداخت‌های آنلاین به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد رمزارز را در وب‌سایت خود با استفاده از پرداخت میزبانی شده بپذیرند. صورت‌حساب به شرکت‌ها امکان می‌دهد سکه‌ها را از طریق ایمیل دریافت کنند و BitPay Send ارسال پرداخت‌های رمزنگاری را بدون نگه داشتن رمزارز آسان می‌کند. هنگامی که اکثر هنرمندان مستقیماً در برنامه هایی مانند OpenSea فهرست می کنند، محصول NFT غیر ضروری به نظر می رسد.

سواپین در مقابل BitPay: برای افراد

راه حل های Swapin برای افراد شامل InstaPay، پرداخت های از پیش تعریف شده و InstaFill است. به زودی، Swapin ابزار خرید رمزنگاری InstaBuy خود را معرفی می کند که دسترسی سریع به ارزهای دیجیتال برتر را با چند کلیک ارائه می دهد. InstaPay به هر کسی اجازه می‌دهد رمزارز را برای دوستان، خانواده و غیره ارسال کند، در حالی که پرداخت‌های از پیش تعریف‌شده از InstaPay در ترکیب با الگوها استفاده می‌کنند تا پرداخت‌های تکراری ماهانه برای اجاره و سایر قبوض را ساده کنند.

InstaFill راحت ترین راه برای هر دارنده رمزارز برای دسترسی سریع به پول نقد است. InstaFill یک حساب بانکی را با کیف پول رمزنگاری Swapin منحصر به فرد متصل می کند. هر بار که پول به کیف پول رمزنگاری می رسد، دارایی های دیجیتال فورا به فیات تبدیل می شوند و برای راحتی به حساب بانکی متصل منتقل می شوند. کسب‌وکارها همچنین می‌توانند برای دسترسی به پول نقد یا استفاده از ابزارهای دیگر Swapin B2C به InstaFill دسترسی داشته باشند.

BitPay همچنین چندین ابزار ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد دارایی های رمزنگاری خود را به روش های مختلف خرج کنند. کارتی وجود دارد که کریپتو را به پول نقد تبدیل می کند و اساساً به عنوان یک کارت نقدی برای ارزهای دیجیتال عمل می کند. همچنین یک کیف پول برای ایمن سازی و استفاده از رمزنگاری در حین حرکت و یک افزونه مرورگر وجود دارد که به کاربران امکان می دهد برای اقلام به صورت رمزنگاری پرداخت کنند.

نتیجه: Swapin vs. بیت پی

هر دو برند به پر کردن شکاف بین ارزهای دیجیتال و مالی سنتی کمک می کنند. هر شرکت ابزارهای کمی متفاوتی دارد که به اهداف مشابهی دست می یابد. در نهایت اینکه کدام شرکت بهتر است به راحتی بستگی دارد. کسب‌وکارها می‌توانند به راحتی با استفاده از Swapin CoinCollector یا در یک وب‌سایت با ویجت تجارت الکترونیک E-Com، رمزنگاری را بپذیرند. افراد حتی ابزارهای بیشتری برای دسترسی سریع و آسان به پول نقد یا پرداخت فوری از طریق رمزنگاری به فیات در اختیار دارند.

هر شرکت مجموعه ای از خدمات و محصولات با کیفیت بالا را به مشتریان تجاری و مصرف کنندگان ارائه می دهد. این راه حل ها به افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال و آوردن کاربران جدید به این فناوری کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا