ارزهای دیجیتال

سه سکه بالقوه برای جابجایی فضای رمزنگاری در سال 2022: Runfy، Hex Coin و Quant – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

از زمان معرفی بیت کوین (BTC) به بازار کریپتو، بسیاری از کاربران و علاقه مندان به کریپتو متوجه شده اند که یکنواختی در طول سال ها با آلت کوین های مختلف وجود داشته است. Runfy (RNF)، Hex Coin (HEX) و Quant (QNT) به دنبال پاسخ به این سؤالات هستند، در حالی که Runfy (RNF) با ویژگی های منحصر به فرد خود برای به ارمغان آوردن ثروت برای جامعه تنها در نوع خود بی نظیر است. تناسب اندام و ورزش از Runfy (RUNF) انتظار بیشتری می رود زیرا ویژگی های آن پتانسیل بیت کوین (BTC) را نشان می دهد، اگر نه بیشتر.

Runfy (RNF): اولین در نوع خود موجود

Runfy (RNF) اولین توکن جهان است که توانایی کاهش وزن و کسب پاداش یا ثروت را در پایان تسهیل می کند. با توکن Runfy (RNF)، کاربر به راحتی می تواند همزمان سکه کسب کند. پروژه Runfy شبیه به یک برنامه بدنسازی است که به کاربران برای رسیدن به اهداف تناسب اندامشان پاداش مالی می دهد. نرم افزار/برنامه آنها مسافت پیموده شده روزانه کاربران را رصد می کند و بر اساس آن به آنها در ارز دیجیتال پاداش می دهد. هدف گروه Runfy با توکن کاربردی Runfy (RNF) کمک به افراد برای بهبود سلامتی، جمع آوری ارزهای دیجیتال و به چالش کشیدن خود برای رسیدن به ارتفاعات جدید با توکن است.

Runfy (RNF) به کاربران این نوید را می دهد که حفظ تناسب اندام و سلامتی آنها اولویت اصلی آنهاست. هر دارنده توکن Runfy (RNF) به این آموزش تناسب اندام سلامت دسترسی خواهد داشت و با استفاده از نکات تناسب اندام روزانه خود برای حفظ تناسب اندام، پاداش دریافت می کند. پروژه Runfy که بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) کار می‌کند، نه یک بلکه دو قلمرو متمایز خاص را ایجاد می‌کند که در آن کاربران می‌توانند در طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها شرکت کنند، امرار معاش کنند و مقداری خرید در این جهان انجام دهند.

1668961716 146 سه سکه بالقوه برای جابجایی فضای رمزنگاری در سال 2022

سکه هگز (HEX) برای بهبود مکانیسم قرارداد هوشمند در نظر گرفته شده است

Hex Coin (HEX) برای استفاده از اکوسیستم رو به رشد DeFi (مالی غیرمتمرکز) مبتنی بر اتریوم برای ارزهای دیجیتال طراحی شده است. Hex Coin (HEX) یک توکن مبتنی بر اتریوم (ERC-20) است که در شبکه اتریوم راه اندازی شده است تا معادل گواهی سپرده (CD) بلاک چین در بازارهای مالی متعارف باشد و همچنین به عنوان پناهگاهی برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است. در حالی که قرارداد هوشمند Hex Coin (HEX) حاوی کد اجماع و همچنین مکانیسم سهام است، شبکه اتریوم فقط برای ارسال و دریافت توکن‌های Hex Coin (HEX) و مرتبط با قرارداد هوشمند Hex Coin (HEX) استفاده می‌شود.

Hex Coin (HEX) با ترکیب ویژگی‌هایی که باعث رشد قیمت می‌شود یا از آسیب دیدن قیمت جلوگیری می‌کند، به کاربران این امکان را می‌دهد تا برای بخشی از عرضه ارز یا تورم خود، سکه‌های هگز (HEX) خود را شرط‌بندی کنند. قرارداد هوشمند شرط بندی اولیه در سکه هگز (HEX) را مجازات می کند، در حالی که قرار دادن سکه هگزا (HEX) بیشتر برای مدت طولانی تری پاداش دارد.

Quant (QNT) به صراحت برای استفاده از بلاک چین های چند زنجیره ای ساخته شده است

مجموعه کوانت (QNT) با اولین کار خود در ژوئن 2018، هدف خود را بهبود اتصال بلاک چین و شبکه جهانی بدون به خطر انداختن سرعت یا سازگاری دارد. در توسعه اولین سیستم عامل بلاک چین، این پروژه با اجازه دادن به بسیاری از بلاک چین ها برای ارتباط با یکدیگر، زمینه جدیدی را ایجاد می کند.

شبکه Overledger اساس این پروژه است که Quant (QNT) آن را به عنوان اکوسیستم آینده اقتصاد دیجیتال توصیف می کند. هدف اصلی کوانت (QNT) که از طریق Overledger محقق شد، بستن شکاف بین بلاک چین های مختلف است. با استفاده از Overledger، برنامه نویسان ممکن است برنامه های چند زنجیره ای (MApps) ایجاد کنند که مستقل از هر سرور مرکزی اجرا شود. برای ایجاد نقشه در شبکه Quant، توسعه دهندگان نیاز به دسترسی به تعداد خاصی از نشانه های Quant (QNT) دارند.

Runfy (RNF)

توییتر: https://twitter.com/RunfyToken

پیش فروش: https://presale.runfytoken.io/

وب سایت: http://runfytoken.io/

تلگرام: https://t.me/RunfyTokenOfficial

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا