ارزهای دیجیتال

سه ارز دیجیتالی که باید در سال 2022 جستجو کنید: Mehracki (MKI)، Hedera (HBAR) و رایانه اینترنتی (ICP) – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

همانطور که همه ما از چگونگی آن آگاه هستیم ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان شناخته شده و محبوب تر می شود. همانطور که جهان به سمت بازار دیجیتال در حال حرکت است. ارزهای دیجیتال، NFT و web3.0 ثروت اندوزی می کنند و توسط سازمان ها و سرمایه گذاران مورد بحث قرار می گیرند. هر روز، با افزایش ارزهای دیجیتال، مخترعان بیشتری به بازار می‌پیوندند و به دنبال سکه‌هایی با آینده‌ای مبتنی بر فناوری هستند و خطر ضرر در درازمدت پایینی دارند.

مهراکی (MKI) سکه میم

مهراکی (MKI) هست یک میم سکه که جامعه محور است و به طور کامل بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است. مهراکی (MKI) با یک ایده انقلابی در ارز رمزنگاری شده دنیای a میم سکه با ابزار دنیای واقعی تیم آن به طور خاص این پروژه را برای جذب سرمایه گذاران ساخته است و همچنین برخی از ویژگی های اولیه میم را حفظ خواهد کرد. مهراکی (MKI) معاملات کم هزینه، بسیار سریع و بدون مرز را ارائه می دهد. تراکنش ها در اکوسیستم تایید و تایید می شوند. هدف اکوسیستم این است که توکن های میم تعاملی، ساده و هیجان انگیز باشد.

هر تراکنش 0.5% کارمزد دارد که برای حفظ اکوسیستم از طریق پرداخت‌های تشویقی، استخر نقدینگی، پاداش‌دهی و بسیاری گزینه‌های دیگر استفاده می‌شود. علاوه بر این، هدف آن به ارمغان آوردن محبوبیت است ارز رمزنگاری شده مفاهیم مورد توجه عموم قرار گیرد و مفاهیم نسل بعدی مانند صرافی غیرمتمرکز، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و جوایز مشارکت را به ارمغان بیاورد. در این دنیایی که اغلب بسیار پر استرس و سریع است، مهراکی (MKI) هدف اصلی بازگرداندن هنر فراموش شده رها شدن و مراقبت از خود است. در این دنیای ارزهای دیجیتال، قصد دارد سبک زندگی و سلامتی با کیفیت بالا را ترویج کند.

افزایش سرعت با هدرا (HBAR)

هدرا (HBAR) یک شبکه عمومی است که از نوع جدیدی از فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) استفاده می کند که به Hashgraph معروف است. بسیار ایمن تر و سریعتر از همه بلاک چین های معمولی در نظر گرفته می شود. هدرا (HBAR) به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که سرمایه گذاری های خود را برای دستیابی به ثبات و ارائه مزایای درو کنند. از طریق سهامداری، سرمایه‌گذاران می‌توانند بازدهی مثبتی از سرمایه‌گذاری در حین نگهداری دریافت کنند و این استراتژی به دارندگان اجازه می‌دهد تا سهام خود را برای مدت طولانی‌تری نگه دارند.

هدرا (HBAR) در مقایسه با بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) با چندین پروتکل امنیتی و تراکنش های سریعتر از سطح امنیتی بالایی برخوردار است. در مورد سرعت تراکنش صحبت می کنیم، می توان تا 100000 حساب در شبکه اصلی خود و 4 میلیون تراکنش را در یک روز انجام داد.

1654848523 417 سه ارز دیجیتالی که باید در سال 2022 جستجو کنید

کامپیوتر اینترنتی (ICP) می خواهد وب را گسترش دهد

کامپیوتر اینترنتی (ICP) توکنی است که به عنوان یک توکن دیجیتال کار می کند. در حال حاضر روی پروتکل اختصاصی اجرا می شود. کامپیوترهای اینترنتی (ICP) یکی از اولین بلاک چین ها در سطح جهان است که با سرعت وب و با ظرفیت نامحدود اجرا می شود. یکی از اهداف آن کار در جهت گسترش اینترنت و تبدیل آن به راه حلی است که کل جهان را می توان به راحتی بر اساس آن ساخت.

این فناوری کلید روی زنجیره توسعه یافته است، که شامل پروتکل های رمزنگاری است که گره ها را هماهنگ می کند و کامپیوتر اینترنتی (ICP). این توکن در قدرت محاسباتی و حاکمیت شبکه استفاده می شود و به شرکت کنندگان خود پاداش می دهد. توکن بومی برای رایانه های اینترنتی (ICP) در حال حاضر برای محاسبه توان، پاداش دادن به شرکت کنندگان و حاکمیت شبکه استفاده می شود. هدف کامپیوترهای اینترنتی (ICP) داشتن یک زیرساخت وب غیرمتمرکز است که به طور کامل توسط گره ها، وب سایت های مقاوم در برابر سانسور و قراردادهای هوشمند اداره می شود.

حکم نهایی

مهراکی (MKI) می تواند فضای کریپتو را کاملا متحول کند و ممکن است یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی باشد که امروز انجام خواهید داد. با این حال، هنوز در مرحله پیش فروش است و دارای نوسانات بالایی است که به کاربران اجازه می دهد تا پاداش و سود بالایی کسب کنند. از سوی دیگر، ارزهای رمزنگاری شده مانند هدرا (HBAR) و رایانه اینترنتی (ICP) می توانند سرمایه گذاری های مناسبی در دراز مدت باشند، اما این سکه های خاص دارای معایبی هستند. Hedera (HBAR) ثبت اختراع است و تنها 19 فرماندار دارد که باعث ایجاد علامت سوال در عدم تمرکز آن می شود. به طور مشابه، رایانه اینترنتی (ICP) در مورد تراکنش های بدون مجوز و تمرکززدایی خود ابهام دارد. دیده‌ایم که سرمایه‌گذاران اولیه ارزهای دیجیتال جدید احتمالاً به ارزهای دیجیتال بعدی تبدیل خواهند شد میلیونر. این یک فرصت یکباره برای سرمایه گذارانی است که می خواهند شانس خود را امتحان کنند و تبدیل به رمزارز بعدی یک شبه شوند میلیونر.

برای اطلاعات بیشتر Mehracki (MKI) مراجعه کنید:

سایت اینترنتی: https://mehracki.io/

توییتر: https://twitter.com/MehrackiToken

تلگرام: https://t.me/Mehracki_Official


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا