ارزهای دیجیتال

سه آلت‌کوین امیدوارکننده که می‌توانند سبد شما را در میان بازار نزولی در حال انجام نجات دهند – سکه هدرا، الروند و چشم بزرگ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بازار نزولی در حال انجام بدون شک به طور قابل توجهی بر صنعت ارزهای رمزپایه و افراد عادی ارزهای دیجیتال مانند معامله گران و سرمایه گذاران تأثیر گذاشته است. این بازار که بیش از چهار ماه طول می‌کشد، طولانی‌ترین بازار نزولی در تاریخ کریپتوها و بازاری است که بیشترین آسیب را به بار آورده است. یکی از چیزهایی که بازار نزولی در حال انجام مطمئناً به خاطر آن خواهد ماند این است که باعث شده بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار، در چندین مواقع به زیر سطح حمایت 20000 دلاری خود سقوط کند. این شاهکاری است که تا قبل از بازار نزولی در حال انجام هرگز رخ نداده بود.

1665839169 791 سه آلت‌کوین امیدوارکننده که می‌توانند سبد شما را در میان

با ادامه وضعیت، نیاز به راه‌حل‌های بلندمدت امکان‌پذیر در صنعت ارزهای دیجیتال ضروری شده است. این مقاله سه آلتکوین بسیار امیدوارکننده را مورد بحث قرار می‌دهد که می‌توانند پورتفولیوها را نجات دهند و راه نجاتی برای سرمایه‌گذاران در حال مبارزه باشند.

هدرا (HBAR) – بلاک چین پایدار

Hedera (HBAR) یک شبکه عمومی پایدار و قابل توجه در سطح سازمانی برای اقتصاد غیرمتمرکز است که به افراد و مشاغل اجازه می‌دهد تا برنامه‌های غیرمتمرکز قدرتمند (dApps) در صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد کنند. برخلاف سیستم‌های بلاک چین قدیمی که از مکانیزم اجماع مانند اثبات کار (PoW) برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها استفاده می‌کنند، Hedera (HBAR) مبتنی بر یک مدل PoS است که کارایی تأیید تراکنش را در شبکه افزایش می‌دهد و سطح بالایی از امنیت را فراهم می‌کند. و از شبکه در برابر حملات هکرها محافظت می کند. طراحی آن به آن اجازه می دهد تا به عنوان یک سیستم منصفانه تر و کارآمدتر عمل کند که برخی از محدودیت های پلتفرم های قدیمی مبتنی بر بلاک چین، مانند عملکرد کند و بی ثباتی را از بین می برد.

ارز دیجیتال بومی آن، HBAR، بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم آن است و به شبکه انگیزه می دهد. HBAR انواع عملیات مربوط به رمزنگاری را در Hedera تسهیل می‌کند و در چندین پلتفرم رمزنگاری در صنعت در دسترس است.

الروند (EGLD) – پلتفرم سریع

الروند (EGLD) یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین در صنعت ارزهای دیجیتال است که با استفاده از اشتراک گذاری، سرعت تراکنش سرسام آوری را فراهم می کند. طبق گزارش ها، سرعت و عملکرد آن قابل توجه است و پلتفرم اجرای قرارداد هوشمند آن طبق گزارش ها قادر به انجام 15000 تراکنش در ثانیه (tps)، با تأخیر شش ثانیه و هزینه تراکنش 0.001 دلار است. در سراسر صنعت ارزهای دیجیتال، الروند (EGLD) به عنوان یک اکوسیستم فناوری برای اینترنت جدید در نظر گرفته می شود که شامل فین تک، امور مالی غیرمتمرکز و اینترنت اشیا است.

ارز رمزنگاری شده بومی آن، EGLD، بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم آن است و مسئول تسهیل عملیات مرتبط با رمزنگاری، مانند پرداخت هزینه های شبکه، شرط بندی، و پاداش دادن به اعتبارسنجی ها است. EGLD یک ارز دیجیتال بسیار پرطرفدار است که دارای سهام در پلتفرم های رمزنگاری مختلف در صنعت است.

معرفی Big Eyes Coin (BIG)

1665839169 558 سه آلت‌کوین امیدوارکننده که می‌توانند سبد شما را در میان
سه آلت‌کوین امیدوارکننده که می‌توانند سبد شما را در میان بازار نزولی در حال انجام نجات دهند - سکه هدرا، الروند و چشم بزرگ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

Big Eyes Coin (BIG) یک میم کوین آینده با ویژگی های جذابی است، مانند کمبود کارمزد تراکنش، عرضه انبوه و نقشه راه هیجان انگیز. اوج این ویژگی‌ها، بیگ‌آیز کوین (BIG) را به موضوعی جذاب و هیجان‌انگیز در صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است و مدتی است که بر سرفصل‌های اخبار ارزهای دیجیتال تسلط داشته است. در حال حاضر، در مرحله پنجم پیش فروش، این توکن به عنوان یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری بلندمدت ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران در حال مبارزه در بازار نزولی در حال ادغام است.

Big Eyes Coin (BIG) بیش از 7.33 میلیون دلار در پیش فروش جمع آوری کرده است و به نظر می رسد در شرایط فعلی به دارایی ارزشمندی تبدیل شود. این یک ارز دیجیتال بسیار جذاب و یکی از امیدوارکننده‌ترین توکن‌ها در صنعت است.

Big Eyes Coin (BIG) در حال حاضر یک جایزه توکن های جایزه انجام می دهد. با شانس خود برای ادعای توکن های جایزه از کد: BIG9667 هنگام خرید توکن های بزرگ استفاده کنید.

1665839169 656 سه آلت‌کوین امیدوارکننده که می‌توانند سبد شما را در میان
سه آلت‌کوین امیدوارکننده که می‌توانند سبد شما را در میان بازار نزولی در حال انجام نجات دهند - سکه هدرا، الروند و چشم بزرگ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سکه چشم بزرگ (BIG) روی پیوندهای زیر کلیک کنید.

پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/

وب سایت: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا