ارزهای دیجیتال

سناتور الیزابت وارن لایحه جامع ضد حریم خصوصی و ضد آزادی بیت کوین را معرفی کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

سناتورهای الیزابت وارن (D-Mass) و سناتور راجر مارشال (R-Kan) “قانون ضد پولشویی دارایی های دیجیتال 2022” را معرفی کرده اند، لایحه ای که تأثیرات گسترده ای بر حریم خصوصی کاربران بیت کوین خواهد داشت.

در صورت تصویب، این لایحه از ارائه‌دهندگان کیف پول و ماینرهای نگهبانی و خودسرپرستی می‌خواهد تا سیستم‌های شناخت مشتری (KYC) را پیاده‌سازی کنند. همچنین موسسات مالی را از تعامل با ابزارهای حفظ حریم خصوصی مانند CoinJoin در تلاش برای محدود کردن توانایی کاربران برای حفظ حریم خصوصی خود منع می کند. در حالی که این لایحه بر روی چنین اقداماتی به منظور جلوگیری از پولشویی تمرکز می کند، ابزارهایی مانند CoinJoin به سادگی توانایی کاربران را برای استفاده از بیت کوین به گونه ای که بیشتر شبیه پول نقد فیزیکی است، بازیابی می کند. یعنی بانک می‌داند مشتری چه زمانی وجه نقد را از دستگاه خودپرداز برداشت می‌کند، اما اطلاعات محدودی در مورد کارهایی که هر کاربر با آن انجام می‌دهد، دارد. این ویژگی شبیه پول نقد تنها در ارزهای دیجیتال از طریق ابزارهایی مانند CoinJoins تحقق می یابد. علاوه بر این، نهادهای تنظیم کننده مجاز خواهند بود بدون نیاز به حکم یا درخواست دولتی، گزارش‌ها و کاربران را زیر نظر بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا