ارزهای دیجیتال

سلو در هفته گذشته به عنوان بازار ارزهای رمزنگاری گسترده تر، 42 درصد سود می بیند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت CELO در حال حاضر 0.6101 دلار با حجم معاملات 44,775,558 دلار است. در حال حاضر در رتبه 97 قرار دارد CoinMarketCap. حجم معاملات در 24 ساعت گذشته بیش از 73 درصد کاهش داشته است.

CELO با جهش 33.51 درصدی قیمت در روز یکشنبه بسیاری از ناظران بازار را شوکه کرد و حجم معاملاتی معادل 227794699.69 دلار داشت. اگرچه این توکن هنوز از بالاترین قیمت خود یعنی 10.68 دلار فاصله دارد، اما نشانه هایی از بهبودی را نشان داده است.

سال 2022 یک سال پر حادثه در محافل رمزنگاری بوده است، از شکایت XRP با SEC تا سقوط Celius و FTX. بدبینی همچنین قیمت دارایی های کریپتو را با افزایش عامل ترس کاهش داده است.

سکه CELO از شانس رفتن به یک رالی که دارندگان را به سودهای بالقوه امیدوار کرده است، سرپیچی کرده است. از حرکت تاریخی قیمت آن، باید دید این حرکت تا چه حد می تواند ادامه داشته باشد.

پشت سر افزایش قیمت اخیر CELO چیست؟

سیستم مبتکرانه ارز دیجیتال CELO به این پروژه برتری در بازار ارزهای دیجیتال نزولی غالب می دهد. CELO افزایش استفاده از کریپتو در میان کاربران گوشی های هوشمند را هدف قرار داده است.

با افزایش روزانه تعداد کاربران گوشی های هوشمند، به راحتی می توان درک کرد که چرا در بازار افزایش یافته است.

مکانیسم اثبات سهام که توسط توسعه دهندگان پروژه اتخاذ شده است همچنین باعث می شود انرژی کارآمدتر و متمایل به آینده باشد. ارزش فعلی شبکه CELO با تلاش سازندگان شبکه، پایگاه هواداران و سرمایه گذاران نسبت مستقیم دارد.

همچنین بیت کوین اخیراً شاهد افزایش آهسته و پیوسته در ارزش گذاری خود بوده است. با قضاوت از تاریخ و تسلط بیت کوین، بر قیمت سایر سکه ها تأثیر می گذارد.

عوامل اقتصاد کلان نیز نقش مهمی ایفا می کنند زیرا سرمایه گذاران مراقب پرتفوی خود هستند. بحران اقتصادی کنونی در برخی از مناطق جهان باعث طولانی شدن بازار نزولی کریپتو شده است.

CELO از پروژه های هیجان انگیزی که شامل خدمات NFT و Web3 هستند پشتیبانی می کند. کارشناسان اصرار دارند که این پروژه ها در نهایت CELO را به اهمیت راه اندازی خواهند کرد.

قیمت CELO در حال حاضر 0.6102 دلار معامله می شود. | نمودار قیمت CELOUSD از TradingView.com

CELO احتمالاً در حال حرکت صعودی است

قیمت CELO در چند روز گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته است. قیمت احتمالا در کوتاه مدت به روند صعودی خود ادامه خواهد داد.

CELO اندکی پایین تر از میانگین متحرک 200 روزه (SMA) معامله می شود که سیگنال فروش را نشان می دهد. همچنین زیر 50 روز است SMA و همچنان یک سیگنال فروش از نشانگر است. این RSI ارزش در حال حاضر 56.45 است. این نشان می دهد که قیمت بیشتر از 40 صعودی است.

این MACD سیگنال خرید آزمایشی را با MACD و یک خط سیگنال به سمت بالا نشان می دهد. همانطور که در الگوی کندل در نمودار مشاهده می شود، قیمت در یک روند جانبی حرکت کرده است. این بدان معنی است که در حالی که یک روند صعودی امکان پذیر است، احتمالاً در حال حاضر خنثی خواهد ماند.

سطوح کلیدی در نمودار به شرح زیر است: پشتیبانی: 0.4176 دلار، 0.4692 دلار و 0.571559 دلار. سطوح مقاومت 0.7255 دلار، 0.7770 دلار و 0.8793 دلار است.

در صورت حفظ فشار خریدار، CELO احتمالاً از این سطوح مقاومت عبور خواهد کرد. این همچنین با حرکت قیمت ده ارز دیجیتال برتر در هنگام تجربه سود مرتبط است.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا