ارزهای دیجیتال

سلسیوس همچنان به پرداخت بدهی های خود ادامه می دهد، 20 میلیون USDC را به پروتکل DeFi Aave ارسال می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سلسیوس همچنان به پرداخت بدهی های خود ادامه می دهد، 20 میلیون USDC را به پروتکل DeFi Aave ارسال می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • وام دهنده ارز دیجیتال سلسیوس 20 میلیون USDC را به پروتکل معاملاتی مبتنی بر اتریوم Aave بازپرداخت کرده است.
  • این شرکت پس از توقف برداشت کاربران در ماه گذشته، بدهی های خود را با سرعتی سریع پرداخت کرده است
  • سلسیوس تیم حقوقی جدیدی را استخدام کرده است زیرا شایعات در مورد احتمال ورشکستگی همچنان در حال چرخش است

وام دهنده رمزارز هنوز 130 میلیون USDC به Aave بدهکار است

سلسیوس (CEL)، یک پلت‌فرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال، 20 میلیون بدهی USDC را به پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) Aave (AAVE) پرداخت کرده است. به یاد بیاورید که سلسیوس ماه گذشته برداشت ها را متوقف کرد تا از خود در برابر ورشکستگی احتمالی ناشی از رکود گسترده تر ارزهای دیجیتال و افزایش شدید برداشت کاربران محافظت کند.

براساس داده‌های سایت تحلیل بلاک چین Zapper، سلسیوس هنوز 130 میلیون USDC و 597123 REN به Aave بدهکار است. PeckShield، یک شرکت امنیتی پیشرو در بلاک چین، تصویری از تراکنش 20 میلیون USDC را در توییتر به اشتراک گذاشت.

علاوه بر حدود 130 میلیون دلاری که به Aave بدهکار است، این وام دهنده کریپتو دارای وضعیت بدهی معوق تقریباً 85 میلیون DAI در پروتکل وام و قرض Compound (COMP) است.

طبق DeFi Explore، پلتفرم مشکل‌دار وام‌دهی کریپتو، 41.2 میلیون بدهی باقی‌مانده DAI خود را به DeFi Protocol Maker (MKR) در 7 ژوئیه پرداخت کرد. این به شرکت اجازه داد تا به 21972 WBTC که به عنوان وثیقه برای تضمین وام استیبل کوین استفاده می‌کرد، دسترسی پیدا کند.

CEL علیرغم مشکلات نقدینگی سلسیوس در ماه گذشته 50 درصد افزایش یافته است

وقتی به داده های تاریخی نگاه می کنیم، میزان تصمیمات سرمایه گذاری مخاطره آمیز اتخاذ شده توسط سلسیوس بیش از حد آشکار می شود. به عنوان مثال، شرکت به سختی از انحلال 15553 WBTC خود که به عنوان وثیقه برای وام گرفتن 329 میلیون DAI در 9 می استفاده کرد، اجتناب کرد، که روزی بود که UST ترا قطع شد و باعث کاهش شدید ارزش تمام دارایی های دیجیتال شد. در آن زمان، بیت کوین با قیمت 32750 دلار معامله می شد در حالی که قیمت انحلال سلسیوس 30714 دلار بود.

Cointelegraph امروز گزارش داد که سلسیوس Kirkland & Ellis LLP را به عنوان مشاور حقوقی جدید خود استخدام کرده است. تیم حقوقی همچنین با Voyager Digital کار کرده است و به پلتفرم معاملات ارز دیجیتال کمک می کند تا فرآیند بازسازی و روند ورشکستگی را مدیریت کند.

علیرغم شایعاتی مبنی بر ورشکستگی احتمالی که به اواخر ژوئن بازمی‌گردد، توکن CEL مادری سلسیوس اخیراً فعالیت‌های قیمت مثبت قابل توجهی را تجربه کرده است. این توکن در ماه گذشته بیش از 50 درصد رشد داشته است و در زمان نگارش تقریباً 0.82 دلار معامله می شود. با توجه به پیش‌بینی‌های قیمتی که به‌صورت الگوریتمی تولید شده‌ایم، CEL می‌تواند در روزهای آینده شاهد افزایش قابل‌توجهی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا