ارزهای دیجیتال

سلسیوس به دنبال رفع انجماد برداشت برای مشتریان خاص است – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سلسیوس به دنبال رفع انجماد برداشت برای مشتریان خاص است - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس به دادگاه ورشکستگی نیویورک درخواست کرده است تا به کاربران اجازه دهد از برنامه نگهبانی و حساب های توقیف پول برداشت کنند.
  • از مجموع 225 میلیون دلار در حساب‌های نگهداری و توقیف، تنها 50 میلیون دلار واجد شرایط آزاد شدن هستند.
  • پس از انتشار این خبر، قیمت توکن بومی سلسیوس CEL 25 درصد افزایش یافت

سلسیوس درخواستی را به دادگاه ورشکستگی نیویورک تسلیم کرد تا 50 میلیون دلار دارایی دیجیتال را در اختیار کاربران قرار دهد.

سلسیوس، یک وام دهنده متمرکز رمزنگاری که در ماه ژوئیه اعلام ورشکستگی کرد، درخواستی را به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ارائه کرده است که به موجب آن مشتریان خاصی به دارایی های دیجیتالی که در پلتفرم سلسیوس سپرده گذاری کرده بودند دسترسی پیدا می کنند.

به یاد بیاورید که در ماه ژوئن، وام‌دهنده کریپتو پول نقد، برداشت‌های کاربران را متوقف کرد تا از خروج قابل‌توجه وجوهی که می‌تواند مانع از تغییر ساختار جامع شرکت شود، جلوگیری کند. در آن زمان، سلسیوس گفت که این اقدام برای محافظت از کاربران، طلبکاران و خود شرکت ضروری است.

اکنون، تقریباً سه ماه پس از شکست اولیه، سلسیوس در تلاش است تا حداقل بخشی از وجوهی که مشتریانش بدهکار هستند را جبران کند. در حالی که سلسیوس به طور قانونی مالکیت وجوه سپرده شده در حساب‌های Earn و Borrow را اعمال می‌کند (حساب‌هایی که خدمات کسب درآمد و استقراض کریپتو را تسهیل می‌کنند)، وجوه موجود در حساب‌های برنامه نگهبانی و توقیف احتمالاً از نظر قانونی در مالکیت کاربران هستند.

طبق پرونده دادگاه، از اول سپتامبر، کل وجوه واریز شده به حساب‌های نگهبانی 210 میلیون دلار است. تقریباً 58300 کاربر نسبت به وجوه مذکور ادعا دارند. علاوه بر این، حدود 5000 کاربر دارایی‌هایی را در حساب‌های Withold نگهداری می‌کنند که ارزش آن تقریباً 15 میلیون دلار است.

با این حال، از کل مبلغ، تنها حدود 50 میلیون دلار واجد شرایط توزیع شده است. با توجه به سرمایه گذار برجسته بیت کوین سایمون دیکسون.

به گفته دیکسون، سلسیوس ادعا می کند که وجوهی که 90 روز قبل از تشکیل پرونده به دادگاه منتقل شده است “باید خودداری شود”. دیکسون معتقد است که باقیمانده وجوه برای بازپرداخت ها حفظ می شود.

در حالی که حرکت سلسیوس واکنش‌های متفاوتی را از سوی جامعه گسترده‌تر ارزهای دیجیتال دریافت کرد، سرمایه‌گذاران ظاهراً این حرکت را نشانه‌ای صعودی می‌دانستند – ارز دیجیتال بومی پروژه، CEL، در ۲۴ ساعت گذشته با ۲۵ درصد افزایش به ۱.۵۱ دلار رسید. این توکن هنوز بسیار کمتر از ATH 8.01 دلاری است که توکن در ژوئن گذشته به آن دست یافت.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا