ارزهای دیجیتال

سقوط FTX سوالات عمیق تری را در مورد پذیرش بیت کوین در مقابل حدس و گمان نشان می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط بروکس لاکت، نویسنده مستقل و بیت کوینی است که در سال 2018 از سوراخ خرگوش سقوط کرد.

من مشتاق روزی هستم که تعداد پس انداز کنندگان از دلالان این سیاره بیشتر شود. و حماسه FTX به ما نشان داده است که ما به این رویا نزدیک نیستیم.

با این حال، آینده روشن باقی می ماند. این مقاله تلاش می‌کند تا نیروهای روان‌شناختی زیربنای سقوط اخیر FTX را شناسایی کند و بینشی در مورد اینکه چگونه می‌توانیم اطلاعاتی ایجاد کنیم که تازه‌واردان را مستقیماً به استاندارد بیت‌کوین متصل می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا با صدای آژیر آلت‌کوین‌ها درگیر نشوند، ارائه می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا