ارزهای دیجیتال

سقوط پادشاه کریپتو، یک لامبو رانده کانادایی 35 میلیون دلار ضرر کرد

یک کریپتو کینگ خود تحسین شده شاهد انبوهی از خواسته های 140 مشتری سرمایه گذاری خود بوده است. این سرمایه دار 23 ساله یک شرکت شخصی به نام AP Private Equity Limited را اداره می کند. سرمایه گذاران او بخشی از کل 35 میلیون دلار شرکت او را می خواهند.

گزارش CBC بیان می‌کند که طلبکاران ادعا می‌کنند که وجوه خود را به آیدن پلترسکی داده‌اند. هدف سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و ارز خارجی از طرف آنها بود. از این رو، آنها باید کشف کنند که کریپتو کینگ تمام پول خود را کجا گذاشته است.

وکیل تحقیقاتی پی سی یک سری شکایت در مورد پلترسکی ارائه کرده است. این موارد شامل گزارش متولی ورشکستگی، پرونده های دادگاه، صورتجلسات جلسه طلبکاران و سایر شکایات است.

تحقیق شیوه زندگی لوکس پلترسکی را کشف می کند

تحقیقات نشان داد که پلترسکی 11 وسیله نقلیه دارد و چهار خودروی لوکس اجاره کرده است. همچنین، او در یک عمارت گران قیمت در کنار دریاچه زندگی می کند که ماهانه 45000 دلار اجاره شده است. علاوه بر این، او اغلب از جت های شخصی برای پرواز بدون استرس استفاده می کند.

بنیانگذار Investigation Counsel PC و شرکت قانون بازیابی تقلب، نورمن گروت، به کشف خود واکنش نشان دادند. او خاطرنشان کرد که سبک زندگی اسراف‌آمیز پلترسکی مقدار دقیقی از پول از دست رفته را ارائه نمی‌کند.

گروت اشاره کرد که سرمایه گذاران علائم هشداردهنده ای از بازدهی عظیم داشتند که می توانست آنها را هشدار دهد. وی تاکید کرد که سود هفتگی 5 درصد در بازار آزاد وجود ندارد. همچنین، یک جوان 23 ساله به بیل گیتس بعدی تبدیل نخواهد شد. بنابراین، بهتر است با یک فرد محافظه کار ارتباط برقرار کنید و در عین حال نظر دیگری را دریافت کنید.

در حال حاضر مقداری دارایی به ارزش حدود 2 میلیون دلار از پلترسکی مصادره شده است. اینها شامل یک لامبورگینی، دو بی‌ام‌و و دو مک لارن است.

حساب های بانکی و دارایی های پلترسکی به دلیل شکایت اولیه علیه وی مسدود شد. روند ورشکستگی فعلی جایگزین توقف شده است. این به عنوان یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاران برای فرآیند بازیابی عمل می کند. این به این دلیل است که رسیدگی به ورشکستگی در مورد دعاوی مدنی برتر است.

یکی از طلبکاران، دایان مور، در مورد قرارداد سرمایه گذاری 60000 دلاری خود اظهار نظر کرد. او اظهار داشت که هر دو هفته یکبار بین 10 تا 20 درصد سود خواهد داشت.

همچنین، او قرار بود سهم قابل توجهی از تقسیم 70-30 در کل سود سرمایه دریافت کند. او گفت که کل سرمایه گذاری به اعتماد بستگی دارد و ادعا کرد که حدود 50000 دلار از جیب خارج می شود.

پلترسکی ادعاهای سرمایه گذاری کریپتو را به چالش می کشد

مایکل سیمان، وکیل پلترسکی، اتهام موکلش را رد کرد. سیمان اظهار داشت که موکلش با روند ورشکستگی همکاری کامل داشته است.

وکیل گزارش داد که ورود پلترسکی به کریپتو از سن نوجوانی او آغاز شد. با کسب موفقیت گسترده از طریق بازارهای گاوی، بسیاری از سرمایه گذاران علاقه مند شدند و پول خود را برای سرمایه گذاری برای ثروتمند شدن عرضه کردند.

پلترسکی از سوی خود اظهار داشت که مشکل شرکت سرمایه گذاری او معاملات بد و مارجین کال است. این اثر به دلیل زمستان رایج کریپتو و سقوط قیمت در بازار شدید شد.

بازار ارزهای دیجیتال 1 درصد سقوط کرد | منبع: Crypto Total Market Cap در TradingView.com

او گزارش داد که تمام پول سرمایه گذاران خود را از اواخر سال 2021 تا آغاز سال 2022 از دست داده است.

Featured image from Pixabay, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا