ارزهای دیجیتال

سرویس نام اتریوم (ENS) بی سر و صدا با افزایش 20 درصدی حرکت می کند، آیا قیمت 27 دلار دوباره آزمایش می شود؟

  • قیمت ENS از بازار پیشی گرفته است زیرا قیمت به بالای 20 دلار افزایش یافته است.
  • ENS در صدر قیمت کریپتو قرار دارد زیرا با وجود حمام خون کریپتو در کمتر از 24 ساعت بیش از 20 درصد افزایش یافته است.
  • قیمت ENS علائم صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 و 200 (EMA) با حجم خوب است.

با وجود ابهامی که در حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال را احاطه کرده است، قیمت سرویس نام اتریوم (ENS) یکی از اسب‌های تاریک بوده و از 13 دلار به 20 دلار افزایش یافته است. هنگامی که قیمت بیت کوین (BTC) از حدود 19000 دلار به 18100 دلار کاهش یافت، بازار کریپتو دچار شکست جدیدی شد زیرا شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) نشان دهنده افزایش تورم بود که تأثیر منفی بر قیمت BTC با آلتکوین ها تحت تأثیر قرار داد اما سرویس نام اتریوم (ENS) ) نشان دادن قدرت باورنکردنی. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت سرویس نام اتریوم (ENS) در نمودار هفتگی

اگرچه بازار کریپتو به دلیل اخبار CPI کاهش شدیدی را تجربه کرد، اما به نظر می‌رسد که با کاهش قیمت بیت کوین (BTC) از 19200 دلار به 18200 دلار، بازار دستکاری شده است. بازار به سرعت بهبود یافت زیرا اکثر آلتکوین ها شروع به نشان دادن قدرت کردند و ENS نحوه اجرای نمایشگاه را نشان داد.

باید دید که آیا جهش فعلی ساختگی است یا با افزایش تسلط بیت کوین تداوم خواهد داشت. این روی قیمت آلتکوین‌ها تأثیر می‌گذارد، به‌ویژه زمانی که بیت کوین مجدداً ردیابی می‌شود و باعث اصلاح بیشتر برای آلت‌کوین‌ها می‌شود.

ماه اکتبر برای آلتکوین ها امیدوارکننده بود، زیرا آنها قدرت قابل توجهی برای افزایش قیمت داشتند. بسیاری از معامله گران امیدوارند که ماه اکتبر برای صنعت کریپتو، که فصل دشواری را پشت سر گذاشته است، ماه آپتوبر باشد.

قیمت ENS از 7.5 دلار به بالاترین حد 16 دلار افزایش یافت، اما آن منطقه به سرعت قیمت را رد کرد، و ENS برای حفظ این رد تلاش کرد زیرا قیمت به 11.4 دلار کاهش یافت تا دوباره آن روند صعودی را احیا کند. قیمت ENS قدرت فوق العاده ای را نشان داد و از 11.4 دلار جهش کرد و به روند صعودی خود تا 19.9 دلار ادامه داد.

مقاومت هفتگی برای قیمت ENS – 20.5 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ENS – 16.7 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ENS در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ENS | منبع: ENSUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه برای قیمت ENS خوب به نظر می‌رسد و قدرت باورنکردنی را نشان می‌دهد زیرا قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 است و به عنوان پشتیبانی از قیمت ENS در بازه زمانی روزانه عمل می‌کند.

قیمت ENS باید بر مقاومت 20.5 دلار غلبه کند، شکستن و بسته شدن بالاتر از این منطقه، قیمت ENS را به بالاترین حد 25 تا 27 دلار خواهد رساند. اگر قیمت نتواند به بالاتر از آن برسد، می‌توانیم پشتیبانی را با قیمت 16.77 دلار دوباره آزمایش کنیم

مقاومت روزانه برای قیمت ENS – 20.5 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت ENS – 16.77 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا