ارزهای دیجیتال

سرمایه گذار ایالتی سنگاپور Temasek با FTX برای نجات همکاری می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

می‌تواند یک چرخش شگفت‌انگیز در درام پیرامون صرافی رمزنگاری ورشکسته Sam Bankman-Fried FTX وجود داشته باشد. همانطور که توسط The Straits Times گزارش شده است، احتمال تصاحب دولت توسط سرمایه گذار دولتی سنگاپور Temasek ممکن است روی میز باشد. این گروه یکی از سرمایه گذاران متعدد FTX است.

از دیگر سرمایه گذاران FTX می توان به BlackRock، Sequoia Capital، Circle، Ontario Teachers’ Pension Plan، Paradigm، Tiger Global، SoftBank، Ribbit Capital، Alan Howard، Multicoin Capital و VanEck اشاره کرد.

آیا تماسک قصد دارد FTX را نجات دهد؟

بر اساس این گزارش، تمسک در نقش خود به عنوان سهامدار FTX پس از اعلام برنامه های نجات بایننس با SBF تماس گرفت. در ادامه این گزارش آمده است که تصاحب CZ به معنای تغییر قدرتی است که «بایننس را در دنیای رمزارز برتری می‌بخشد».

به همین دلیل، Temasek در حال مذاکره با FTX است، به گفته یک سخنگوی:

ما از تحولات بین FTX و Binance آگاه هستیم و FTX را در ظرفیت خود به عنوان سهامدار درگیر می کنیم.

در عین حال، سخنگوی تماسک تصریح کرد که در حال حاضر نمی توان جزئیاتی در مورد این مذاکرات فاش کرد. “[G]استریتز تایمز گزارش می دهد که با وجود بحث های جاری بین هر دو شرکت، برای ما مناسب نیست که فراتر از آن اظهار نظر کنیم.

تمسک در دورهای سرمایه گذاری سری B و سری C FTX سرمایه گذاری کرد که به ترتیب 900 و 400 میلیون دلار جذب کرد. با این حال، FTX تنها صرافی رمزنگاری نیست که Temasek در گذشته سرمایه گذاری کرده است. تماسک، از طریق Vertex Ventures، در زمانی که صرافی سنگاپور فعالیت خود را آغاز کرد، در Binance نیز سرمایه گذاری کرد.

تماسک یک شرکت هلدینگ دولتی سنگاپور است که دارایی خالص آن در سال 2021 تقریباً 484.4 میلیارد دلار است. این شرکت سرمایه‌گذاری است که می‌گوید در ساخت مجموعه بلندمدت خود از چهار روند ساختاری کلیدی هدایت می‌شود: دیجیتال‌سازی، زندگی پایدار، آینده مصرف و طول عمر بیشتر.

تاجر ناشناس “degentrading” به این خبر در توییتر واکنش نشان داد. او اظهار داشت که از نظر او کمک مالی به تماسک بعید است، زیرا قرار گرفتن آنها در معرض تماسک “فقط” یک میلیارد دلار است.

جدا از این واقعیت که Temasek یک سرمایه گذار FTX است، ماهیت بحث بین Temasek و صرافی ارز دیجیتال در زمان انتشار نامشخص است.

همانطور که بیت کوینیست اوایل امروز گزارش داد، علامت سوال بزرگی پشت معامله بین بایننس و FTX وجود دارد. حفره موجود در ترازنامه FTX می تواند بسیار بزرگتر از حد انتظار باشد. آدام کوکران توییت کرد که برخی از منابع او معتقدند که بایننس می تواند در آخرین لحظه از معامله خارج شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا