ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری در هلیوم (HNT) و Convex Finance (CVX) شما را ورشکست می کند در حالی که کارشناسان بازدهی 1000 برابری با پروتکل بارش برف (SNW) را پیش بینی می کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

سرمایه گذاری در هلیوم (HNT) و Convex Finance (CVX) شما را ورشکست می کند در حالی که کارشناسان بازدهی 1000 برابری با پروتکل بارش برف (SNW) را پیش بینی می کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

ممکن است نام هلیوم (HNT) و Convex Finance (CVX) را شنیده باشید، دو سرمایه گذاری داغ جدید که ظاهراً شما را میلیونر خواهند کرد. اما چیزی که ممکن است ندانید این است که اگر مراقب نباشید این سرمایه‌گذاری‌ها می‌توانند واقعاً شما را ورشکست کنند!

کارشناسان پیش بینی می کنند الف 1000 برابر با این حال، بازگشت سرمایه با پروتکل Snowfall (SNW) به دلیل مدل قابلیت همکاری منحصر به فرد آن است. در واقع، (SNW) می‌تواند تراکنش‌های زنجیره‌ای متقابل و انتقال دارایی‌ها بین بلاک‌چین‌های مختلف را تسهیل کند، که Helium (HNT) و Convex Finance (CVX) نمی‌توانند به انجام آن نزدیک شوند.

این برای شما چه معنایی دارد؟ اگر به سرمایه گذاری در هلیوم (HNT) یا Convex Finance (CVX) فکر می کنید، باید به جای آن پروتکل Snowfall را در نظر بگیرید. بیایید دلایل بیشتری را بررسی کنیم که چرا باید از هلیوم (HNT) و Convex Finance (CVX) اجتناب شود.

اگر می خواهید مستقیما وارد آن شوید 1000 برابر فرصت، شما می توانید این کار را با این لینک پیش فروش در اینجا انجام دهید: https://presale.snowfallprotocol.io. کارشناسان پیشنهاد می کنند که تا زمان راه اندازی 5000 درصد افزایش خواهد یافت. مرحله 1 قبلاً به فروش رسیده است، بنابراین تا زمانی که هنوز می توانید وارد شوید.

چرا باید از هلیوم (HNT) و Convex Finance (CVX) اجتناب شود…

هلیوم (HNT) به معنای غیرمتمرکز کردن شبکه های بی سیم است. با این حال، این واقعاً چندان مهم نیست زیرا شبکه های متمرکز در حال حاضر کاملاً ایمن هستند. علاوه بر این، هلیوم (HNT) موارد استفاده بسیار کمی فراتر از حدس و گمان دارد. در حال حاضر سرمایه گذاری در هلیوم (HNT) بسیار خطرناک است.

Convex Finance (CVX) یک پلت فرم جدید DeFi است که در تلاش است تا سیستم مالی سنتی را غیرمتمرکز کند. با این حال، در حال حاضر بسیاری از پلتفرم های دیگر مانند Ethereum، MakerDAO و Compound وجود دارند که این کار را انجام می دهند. Convex Finance (CVX) به سادگی برای بازی خیلی دیر شده است و هیچ چیز جدید یا ابتکاری ارائه نمی دهد.

هر دو هلیوم (HNT) و Convex Finance (CVX) پیچیده هستند و راه حل های دنیای واقعی را ارائه نمی دهند. بنابراین، آنها در حال حاضر ارزش سرمایه گذاری ندارند.

چه چیزی پروتکل بارش برف (SNW) را متفاوت می کند؟

پروتکل Snowfall Protocol (SNW) متفاوت است زیرا یک پروتکل قابلیت همکاری چند زنجیره ای است که می تواند تراکنش های زنجیره ای و انتقال دارایی ها را تسهیل کند. این یک معامله بزرگ است زیرا به این معنی است که پروتکل بارش برف (SNW) می تواند بلاک چین های مختلف را به هم متصل کند و به آنها اجازه دهد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

در حال حاضر، بسیاری از بلاک چین های مختلف با یکدیگر سازگار نیستند. این یک مشکل بزرگ است زیرا مانع از نوآوری و پذیرش می شود. این اکوسیستم مانند این است که سیارات قادر به اتصال نیستند. با این حال، پروتکل بارش برف (SNW) مانند یک شاتل فضایی است که می تواند سیارات مختلف را به هم متصل کند و به آنها اجازه تعامل با یکدیگر را بدهد.

نکته پایانی این است که پروتکل بارش برف (SNW) پتانسیل تغییر جهان را دارد که ما می شناسیم. اگر به سرمایه گذاری در هلیوم (HNT) یا Convex Finance (CVX) فکر می کنید، باید در این تصمیم تجدید نظر کنید. Snowfall Protocol سرمایه گذاری بسیار بهتری است و این پتانسیل را دارد که پول زیادی برای شما به ارمغان بیاورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل بارش برف ، به لینک های زیر مراجعه کنید:

وب سایت: https://snowfallprotocol.io

تلگرام: https://t.me/snowfallcoin

پیش فروش: https://presale.snowfallprotocol.io

توییتر: https://twitter.com/snowfallcoin

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا