ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاران Dogecoin (DOGE) و VeChain (VET) را برای The Hideaways (HDWY) به دلیل سقوط FTX بارگذاری می کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاران Dogecoin (DOGE) و VeChain (VET) را برای The Hideaways (HDWY) به دلیل سقوط FTX بارگذاری می کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

با سقوط FTX، سرمایه‌گذاران بسیاری از ارزهای دیجیتال را تخلیه می‌کنند و اعتماد به بازار کریپتو را پایین می‌آورند. Dogecoin (DOGE) و VeChain (VET) پیشتاز بازندگان بازار امروزی هستند – معامله‌گران به دنبال پروژه‌هایی هستند که بتواند ثبات آنها را فراهم کند در حالی که عدم اطمینان پیشرو است.

The Hideaways (HDWY) به یک شگفتی تبدیل شده است. جدیدترین برنامه ارزهای دیجیتال در میان یک محیط معاملاتی ترسناک “رتبه خرید” تحلیلگران را دریافت می کند. افزایش قیمت در The Hideaways وجود دارد، بنابراین قبل از اینکه قیمت آن به 0.08 دلار افزایش یابد، همین حالا خرید کنید و از افزایش 30٪ پیشنهاد پاداش موجود استفاده کنید!

Dogecoin (DOGE) عملکرد هفتگی بدی را منتشر می کند

Dogecoin (DOGE) یک ضرر هفتگی دو رقمی را ثبت می‌کند و سرمایه‌گذاران را در دوراهی قرار می‌دهد که آیا زمان آن رسیده است که به سمت ارزهای دیجیتال روی آورند.

DOGE در طول هفته 35.42 درصد کاهش یافته است که به این معنی است که سرمایه گذارانی که 7 روز قبل وارد شده اند، پول زیادی را از دست داده اند.

توکن میم یکی از پرهیپ‌ترین ارزهای دیجیتال تا به امروز است، به لطف پدر دوج، ایلان ماسک که می‌تواند با یک توییت قیمت را به طور سرسام‌آوری افزایش دهد.

Dogecoin (DOGE) روی هیچ پروژه مهمی که بتواند قیمت را در درازمدت پشتیبانی کند کار نمی کند. سرمایه‌گذاران می‌دانند که آینده‌ای با چرخه پمپ و تخلیه Dogecoin (DOGE) در The Hideaways (HDWY) وجود ندارد – دومی ثبات بهتری را نسبت به اکثر شرکت‌های اصلی ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند.

نمودارهای VeChain (VET) نگران کننده به نظر می رسند

اگر در VeChain (VET) سرمایه گذاری کرده اید، اکنون که نمودارها قرمز شده اند، به احتمال زیاد چیزی جز پشیمانی احساس نمی کنید.

VeChain (VET) در زمان انتشار 6 درصد کاهش یافت و به 0.020 دلار رسید و روند باخت خود را افزایش داد که باعث کاهش 11 درصدی سکه نسبت به ماه قبل شد.

برای کسانی که مدتی است تحلیل ما را دنبال می‌کنند، به دارندگان VET توصیه کردیم ماه گذشته به The Hideaways (HDWY) روی بیاورند. اگر شما یکی از کسانی هستید که دنبال می‌کنید، حتماً نتیجه تصمیم خود را از بازده مثبت سرمایه در پورتفولیوی خود می‌بینید.

VeChain (VET) به تازگی دفتر مرکزی جدید خود را در سن مارینو اعلام کرده بود، اما حتی این پیشرفت مثبت نیز قیمت را افزایش نداد.

The Hideaways (HDWY) ثبات را در عدم قطعیت FTX-Binance ارائه می کند

درام FTX-Binance همچنان ادامه دارد، سرمایه گذاران به دنبال مکانی جدید هستند که بتوانند رشد پول خود را در میان عدم اطمینان تماشا کنند.

جدیدترین برنامه ارزهای دیجیتال، The Hideaways (HDWY)، در زمان مناسبی که همه در حالت وحشت هستند، ارائه شد.

Hideaways (HDWY) یک پروژه املاک و مستغلات لوکس است که نویدبخش درآمد منفعل و افزایش سرمایه سودآور برای گیرندگان است. ارتباط آن با صنعت املاک به این معنی است که سرمایه گذاری شما بدون توجه به چالش های اقتصاد کلان پایدار می ماند.

به نفع شما، The Hideaways (HDWY) با قیمت 0.072 دلار به فروش می رسد – لازم نیست مبلغ زیادی را برای پیوستن به رویداد پیش فروش در ازای افزایش 6000 درصدی پیش بینی شده در سال 2023 خرج کنید.

آنها را بررسی کنید:

وب سایت: https://www.thehideaways.io

پیش فروش: https://ticket.thehideaways.io/register

تلگرام: https://t.me/thehideawayscrypto

توییتر: https://twitter.com/hdwycrypto

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا