ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاران به موقعیت های بیت کوین خود، 126 میلیون دلار درآمد خالص اضافه می کنند

بیت کوین به سطح بحرانی مقاومت نزدیک می شود زیرا در نهایت توانست قیمت نزولی خود را بشکند. ارزهای دیجیتال اگر بخواهند اوج های قبلی خود را به دست آورند، همچنان با بادهای مخالف متعددی روبرو هستند، اما برخی سرنخ ها به تسکین بالقوه کوتاه مدت اشاره می کنند.

مطالب مرتبط | انحلال‌های یک روزه اتریوم به بالاترین حد خود در سه سال گذشته با شکستن قیمت 1900 دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال معیار با 31400 دلار با 5 درصد سود در 24 ساعت گذشته و 6 درصد سود در هفته گذشته معامله می شود. این یکی از بهترین جلسات معاملاتی برای قیمت BTC در هفته گذشته بوده است و حاکی از تغییر بالقوه در جو بازار است.

بیت کوین با سود جزئی در نمودار 4 ساعته. منبع: BTCUSD Tradingview

Meltem Demirors، مدیر ارشد استراتژی شرکت سرمایه گذاری CoinShares، به تازگی داده های جدیدی در مورد احساسات عمومی در سراسر بازار به اشتراک گذاشت. با کاهش قیمت بیت کوین به 24000 دلار، این احساسات به نفع خرس ها بوده است.

با این حال، CoinShares افزایشی در جریان ورودی خالص برای محصولات بیت کوینی که به صورت عمومی معامله می شوند، ثبت کرده است. این وسایل سرمایه گذاری تنها در هفته گذشته شاهد 126 میلیون دلار ورودی بودند و نشان می دهد که سرمایه گذاران صعودی تر شده اند.

دمیرورز گفت:

(…) با 2 هفته متوالی جریان خالص ورودی در تمام محصولات کریپتو، سرمایه گذاران در حال خرید افت هستند.

این افزایش در احساسات بازار BTC با آنچه برای اتریوم (ETH) ثبت شده است، در تضاد است. دومین کریپتو با ارزش بازار زیان های شدیدی را ثبت کرده است.

دمیرورز گفت: به نظر می رسد سرمایه گذاران به دلیل عدم اطمینان پیرامون چشم انداز کلان اقتصادی و عدم اطمینان در مورد استقرار آتی “ادغام” به سمت بیت کوین فرار می کنند. این در محصولات سرمایه گذاری ETH که 9 خود را ثبت کرده اند منعکس شده استهفتم هفته متوالی خروجی

«ادغام» رویدادی است که لایه اجرایی اتریوم، ETH 1.0، را با لایه اجماع آن، ETH 2.0 ترکیب می‌کند. مورد دوم توسط بلاک چین اثبات سهام یا “زنجیره چراغ دریایی” پشتیبانی می شود. این رویداد چندین بار به تعویق افتاده است، اما به نظر می رسد در حال پیشرفت است.

بیت کوین برای بهبودی کوتاه مدت؟

به طور کلی، CoinShares اشاره کرد که محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته گذشته 100 میلیون دلار ورودی داشته اند. این جریان مثبت به عملکرد قیمت تبدیل نشد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال محدود به محدوده باقی می مانند.

داده های اضافی ارائه شده توسط Demirors نشان دهنده برخی حرکت ها در بخش گزینه ها است. فعالان بازار با افزایش ورودی‌ها، موقعیت‌های تماس (خرید) را گرفتند، اما از آن زمان به «هیچینگ تدافعی با فروش در نیمه آخر هفته» بازگشتند.

این عوامل می‌توانند به تسکین کوتاه‌مدت بیت کوین کمک کنند. میشائل ون دی پوپ، اقتصاددان پشتیبانی می کند این پایان نامه همانطور که در زیر مشاهده می کنید، او انتظار دارد که قیمت بیت کوین در صورتی که بتواند حرکت فعلی خود را حفظ کند، مجدداً مقاومت 34000 دلاری را آزمایش کند.

بیت کوین BTC BTCUSD
منبع: Michaël van de Pope از طریق توییتر

با این حال، شرایط کلان هنوز برای بیت کوین و دارایی های ریسک نامطلوب به نظر می رسد. همانطور که NewsBTC گزارش داد، هر روایت جدیدی که به رکود اقتصادی در سراسر جهان و موارد مشابه اشاره کند، می تواند به نفع ارز دیجیتال و دارایی های پرخطر بازی کند.

مطالب مرتبط | سیگنال صعودی بیت کوین: دارندگان 1-10 هزار بیت کوین اخیراً خرید کرده اند

این امر می تواند فدرال رزرو ایالات متحده را وادار کند تا سرعت انقباض پولی خود را کاهش دهد و دارایی های ریسک پذیر را با فضای تنفس بیشتری فراهم کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا