ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاران با وجود ادغام موفق اتریوم، دارایی های ETH را کنار می گذارند

قبل از رویداد ادغام اتریوم، برخی از کارشناسان و سرمایه گذاران کاهش قیمت اتریوم را پیش بینی کردند و از این رو با احتیاط معامله کردند. تحلیلگران محبوب به تبلیغات ادغام به عنوان شایعه خرید، فروش سناریوی خبری اشاره کردند.

انقباض ذخایر فدرال رزرو و سایر عوامل بازار به نوسانات ثبت شده در ارزیابی ETH، BTC و سایر آلت کوین ها افزوده است.

پس از رویداد ادغام، پیش‌بینی‌های تحلیلگران درست ثابت شد زیرا قیمت ETH به زیر سطح حمایت سقوط کرد. در نتیجه، چندین سرمایه گذاری ETH برداشته شد و چند مورد اضافه پس از ادغام ثبت شد.

بر اساس گزارش ها، سرمایه گذاری های ETH 15.4 میلیون دلار کاهش یافت، در حالی که سرمایه گذاری های BTC 17.4 میلیون دلار افزایش یافت. این داده‌ها می‌تواند حاکی از آن باشد که سرمایه‌گذاران از اتریوم به بیت‌کوین خارج شده‌اند.

برخلاف هیاهویی که پس از ادغام اتریوم صورت گرفت، قیمت اتریوم به شدت کاهش یافته است. در اوایل ماه سپتامبر، حامیان ادغام معتقد بودند که اتریوم پس از ادغام، سرمایه‌گذاری‌های بیشتری دریافت خواهد کرد. با این حال، به نظر می رسد عکس این موضوع در مورد تعداد خروجی های ثبت شده در هفته گذشته علیرغم یک انتقال آرام باشد.

کاهش قیمت اتریوم

با بررسی قیمت ETH از زمان قبل از ادغام تا امروز، قیمت ETH از 1800 دلار به 1300 دلار سقوط کرد. این نوع رکورد فقط می تواند به این معنا باشد که چندین سرمایه گذار که قبلاً دارایی های ETH خود را نگه داشته اند همان را فروخته اند. چنین افت قیمتی برای اتریوم حیاتی است زیرا کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که اگر اتریوم به زیر 1250 دلار برسد، کاهش بیشتری به 1000 دلار خواهد رسید.

ETH در Tradingview.com به کمتر از 1400 دلار در لیتر ETHUSDT می رسد

در ساعات اولیه 15 سپتامبر، قیمت مبادله ETH/BTC در بایننس 0.0817BTC بود. ارزش ETH ساعاتی بعد به 0.0746 BTC کاهش یافت و به کاهش ادامه داد. قیمت ETH نه تنها در برابر بیت کوین کاهش یافت. ارزش مبادله ETH/USD نیز کاهش یافت. اگرچه دارندگان اتریوم از افت قیمت راضی نبودند، اکثریت منتظر بهبود با گذشت زمان هستند.

در میان سرمایه گذاران خوش بین، متیو سیگل، رئیس تحقیقات دارایی های دیجیتال در VanEck است. سیگل عملکرد ETH/USD پس از ادغام را با آنچه که BTC پس از تغییرات قابل توجه تجربه کرد مقایسه کرد. او معتقد است که ETH تثبیت خواهد شد اما در مورد زمان مطمئن نیست.

SEC می گوید ارزهای رمزپایه اثبات شده ممکن است اوراق بهادار در نظر گرفته شوند

هفته گذشته، گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در مورد ارزهای رمزنگاری شده سهام اظهار نظر کرد. رگولاتور در یک نسخه وال استریت ژورنال گفت که ارزهای رمزنگاری شده ممکن است مشمول مقررات باشند. او همچنین توضیح داد که رمزارز Staked ممکن است به عنوان اوراق بهادار دیده شود.

پس از اظهار نظر جنسلر، ممکن است ابهامات نظارتی پیرامون توکن اثبات سهام جدید اتریوم وجود داشته باشد. در نتیجه، سرمایه‌گذاران شرکتی ممکن است به دلیل عدم قطعیت نظارتی نخواهند وارد سرمایه‌گذاری ETH شوند.

به گفته ژورنال، اثبات سهام اتریوم توجه SEC را به خود جلب کرد. او همچنین خاطرنشان کرد که سکه های اثبات سهام دارای ویژگی های قراردادی هستند و به مقررات SEC نیاز دارند. نظرات جنسلر ساعاتی پس از تکمیل ادغام اتریوم منتشر شد.

اگرچه گری قاطعانه به اتریوم اشاره نکرد، اظهار نظر او ممکن است در کاهش قیمت اتر در هفته گذشته نقش داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا