ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذاران در VeChain (VET) و Polygon (MATIC) برای خرید پیش‌فروش The Hideaways (HDWY) تلاش می‌کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذاران در VeChain (VET) و Polygon (MATIC) برای خرید پیش‌فروش The Hideaways (HDWY) تلاش می‌کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

ارزهای رمزنگاری شده در سال های اخیر شهرت زیادی پیدا کرده اند. انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری می تواند چالش برانگیز باشد. خوشبختانه، ما تکالیف خود را انجام دادیم و ارزی را کشف کردیم که نحوه تعامل افراد با ارزهای دیجیتال را متحول خواهد کرد.

از آنجایی که سکه های محبوبی مانند VeChain (VET) و Polygon (MATIC) برای حفظ ارزش خود تلاش می کنند، تحلیلگران ما معتقدند که The Hideaways در سال 2023 اداره شود.

این افزایش در حال حاضر آغاز شده است، با افزایش قیمت توکن HDWY در روز یکشنبه. اکنون قبل از افزایش قیمت سرمایه گذاری کنید و 30٪ پاداش بزرگی از سرمایه گذاری خود دریافت خواهید کرد!

VeChain (VET) به مکان های بالاتر اوج نمی گیرد

پروژه Vechain (VET) مدتی پیش ظهور کرد. VeChain (VET) یک پلت فرم بلاک چین است که برای بهبود عملیات شرکت و سازمان زنجیره تامین ایجاد شده است. VeChain (VET) از فناوری دفتر کل توزیع شده برای خودکارسازی این رویه ها و جریان داده برای شبکه های تامین پیچیده استفاده می کند.

VeChain (VET) در حال حاضر 0.02636 دلار ارزش دارد 90 درصد کاهش نسبت به اوج خود دارد 0.2782 دلار با این افت، آینده VeChain (VET) کاملاً تاریک به نظر می رسد و دارندگان به امید بازگشت به پیش فروش The Hideaways شروع به هجوم می کنند.

چند ضلعی (MATIC) هنوز به طور گسترده پذیرفته نشده است

Polygon (MATIC) کمک قابل توجهی برای بلاک چین اولیه اتریوم ارائه می کند. با توجه به این نقش به عنوان یک بلاک چین ثانویه و ظرفیت آن برای ارائه آن، Polygon (MATIC) می تواند به سرعت حجم تراکنش های افزایش یافته را پردازش کند.

سرمایه گذاران در چند ضلعی (MATIC) به نظر نمی رسد راضی باشد با روند این سکه، صرف نظر از هدف کاربردی، که آنها را بر آن داشته تا به فکر سرمایه گذاری در The Hideaways باشند. در حالی که چند ضلعی (MATIC) ممکن است به زودی تحرکات خوبی در بازار داشته باشد، ما معتقدیم که بهتر است بر فرصت های جایگزین با پتانسیل توسعه فوق العاده تمرکز کنیم.

The Hideaways (HDWY) به عنوان ستاره پیش فروش شناخته می شود

چرا کارشناسان رمزارز می گویند که The Hideaways عملکرد بهتری خواهد داشت VeChain (VET) و Polygon (MATIC) در سال 2023؟ بیایید به برخی از ویژگی های منحصر به فرد The Hideaways که سرمایه گذاران دوست دارند اشاره کنیم:

  • Hideaways سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را قادر می سازد تا در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند کسب درآمد از طریق اجاره و سهام در حالی که دارایی های رمزنگاری خود را افزایش می دهند.
  • سرمایه گذاران ممکن است کسب بیش از 90 درصد از درآمد غیرفعال در USDT یا ETH پرداخت می شود.
  • آ سیستم ردیف VIP با امتیازات مانند دسترسی به سالن های درجه یک و یک دربان جهانی

پلتفرم Hideaways تمایل سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را برای خرید املاک مجلل در سراسر جهان برآورده می کند. Hideaways این کار را از طریق انجام خواهد داد NFT های تکه تکه شده با دارایی های دنیای واقعی مانند عمارت، پنت هاوس و ویلا.

کارشناسان املاک این املاک را با حداکثر سود در نظر گرفته شود. سرمایه گذاران از هزینه های اجاره این خانه ها درآمد کسب خواهند کرد.

تیم دارد نقدینگی برای همیشه قفل شده است برای جلوگیری از ترس کشیدن فرش در حالی که تکمیل ممیزی آن از طریق اثبات جامد، یکی از شناخته شده ترین موسسات حسابرسی. این اقدامات ثابت می کند که The Hideaways یکی از آنهاست امن ترین سرمایه گذاری در سال 2023.

اکثر سرمایه گذاران باتجربه می دانند که کسب سود قابل توجه اغلب مستلزم مشارکت اولیه در پروژه های قابل اعتماد است. پیش بینی می شود که Hideaways تسلیم شود بازدهی فوق العاده برای کسانی که آن را می خرند، با توجه به تازگی و قیمت فقط 0.072 دلار. که قیمت پیش بینی شده است افزایش 14000 درصدی تا اواسط سال 2023.

اگر می‌خواهید پیش‌فروش The Hideaways را بیشتر بررسی کنید، پیوندهای زیر را دنبال کنید:

وب سایت: https://www.thehideaways.io

پیش فروش: https://ticket.thehideaways.io/register

تلگرام: https://t.me/thehideawayscrypto

توییتر: https://twitter.com/hdwycrypto

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا