ارزهای دیجیتال

سرعت رعد و برق: 5 راه برای کسب درآمد / کسب درآمد با استفاده از شبکه لایتنینگ

کسب درآمد برای اولین بار یک تجربه جادویی است و NewsBTC اینجاست تا شما را از طریق آن راهنمایی کند. شبکه لایتنینگ تراکنش های خرد واقعی به بیت کوین را با کارمزدهای بسیار پایین ارائه داد. این راه‌های جدیدی را برای گسترش شبکه بیت‌کوین باز کرد، راه‌هایی که جهان تازه شروع به کشف آن‌ها کرده است. در متن زیر هفت پروژه را ارائه خواهیم داد که به کاربران خود پول می دهند یا به آنها اجازه می دهد از جامعه راهنمایی بگیرند. در نشست‌ها، با استفاده از شبکه لایتنینگ.

برخلاف اکثر آلتکوین‌ها، بیت‌کوین واقعا کمیاب است، سقف کل سختی دارد و از قبل استخراج نشده است. پاداش‌هایی که پروژه‌های زیر ارائه می‌دهند در مقایسه با مجموعه‌های NFT میلیون دلاری و بازدهی 20 درصدی غیرواقعی کم هستند. با این حال، با بهره برداری از سرگرمی های خود، بیت کوین واقعی کسب خواهید کرد. انگشتانتان را روی هم بزنید، امیدواریم این راهنمای اول چیزی برای شما داشته باشد.

با این حال، قبل از پیشبرد، نقل قول کنیم سؤالات متداول Stacker News برای تعریف sats AKA satoshis. Sats کوچکترین واحد بیت کوین است. درست مانند 100 پنی در 1 دلار، 100،000،000 سات در 1 بیت کوین وجود دارد.

1.- با Thndr بازی Sats کسب کنید

برو به Thndr، بازی های کلاسیک مانند Snake یا بازی های جدید و اصلی مانند Turbo84 یا Bitcoin Bounce را دانلود و بازی کنید. به دلیل محدودیت‌های فروشگاه برنامه اندروید، این شرکت نمی‌تواند مستقیماً به شما صندلی بدهد. اگرچه می توانید آنها را به دست آورید. هر بلیتی که جمع آوری می کنید یک ورودی به قرعه کشی جوایز روزانه است. هرچه تعداد بلیط های بیشتری جمع آوری کنید، شانس بیشتری برای برنده شدن جکپات بیت کوین خواهید داشت.”

مطمئناً بازی های ویدیویی یکپارچهسازی با سیستمعامل و عدم دریافت پول برای آن را شکست می دهد.

Thndr → https://www.thndr.games/

2.- نکاتی را برای تصاویر خود با Starbackr دریافت کنید

تصاویر و ویدیوهای خود را منتشر کنید و از جامعه جایزه بگیرید در Starbackr. ممکن است نکات در نشست‌ها راه ایده‌آلی برای حمایت از سازندگان نباشد، اما دوباره، شاید اینطور باشد. بیایید آزمایش کنیم و ببینیم بازار چه می گوید. و در مورد آزمایشات صحبت می کنیم، به نظر می رسد که این سرویس فقط مرحله اول است و فرم نهایی Starbackr نیست. درباره ما این شرکت می گوید:

ما پلتفرم انتخابی را برای سازندگان محتوای دیجیتال با پرداخت‌های فوری، اصطکاک کم و عاری از سانسور اخلاقی می‌سازیم. ساخت شبکه لایتنینگ بیت کوین به ما این امکان را می دهد که یک پلتفرم کسب درآمد از محتوا ارائه دهیم که به طور چشمگیری ارزان تر، سریع تر و سازگارتر با سازندگان است.

بنابراین، اگر عکاس نیستید، ایمان خود را از دست ندهید. ممکن است در آینده ای نه چندان دور دوباره از سرویس های جدید Starbackr بشنویم.

Starbackr —> https://app.starbackr.com/

BTC price chart for 09/01/2022 on Bitstamp | Source: BTC/USD on TradingView.com

3.- Sats برای محتوای خود را در اخبار Stacker دریافت کنید

استکر نیوز یک کلون هکر نیوز متمرکز بر بیت کوین است که به مدیریت و تولید محتوا پاداش می دهد. روشی که این کار را انجام می دهد تفاوت اساسی بین این دو سایت است، “کاربران Stacker News به جای جمع آوری “رای مثبت” که قابل بازخرید یا انتقال در ردیت یا هکر نیوز نیستند، صندلی هایی به دست می آورند که می توانند بلافاصله در هر جایی خرج شوند.” سوالات متداول آنها می گوید.

هر رأی موافق یا نظری که محتوای شما دریافت می کند، حداقل 1 جلسه به شما پاداش می دهد. انتشار رایگان نیست، هرچند، 1 جلسه نیز هزینه دارد. این یکی از تکامل یافته ترین پروژه های موجود در لیست است، بنابراین یک اقتصاد در اطراف آن وجود دارد و تیم قابلیت های جدیدی را توسعه داده است. به عنوان مثال، شما می توانید برای تقویت محتوای خود هزینه کنید و کاربران نیز می توانند با دادن پاداش بیشتر، رأی موافق خود را افزایش دهند.

استکر نیوز –> https://stacker.news/

4.- برش کلیپ از پادکست های مورد علاقه خود را در فواره

آبنما هست یک پادکست 2.0-برنامه فعالی که با اجازه دادن به کاربران برای کسب درآمد خود را از جمعیت متمایز می کند. می توانید به محتوای حمایت شده و تبلیغات گوش دهید. از طرف دیگر، می توانید نظر بدهید یا کلیپ هایی را از پادکست مورد علاقه خود برش دهید. اگر کاربران آن نظرات یا کلیپ ها را دوست داشته باشند، یک برش دریافت می کنید. به علاوه، رضایت از کمک به تبلیغ پادکست مورد علاقه شما.

توجه داشته باشید، امکان دیگری که Fountain و برنامه‌های مشابه ارائه می‌دهند این است که می‌توانید یک پادکست تولید کنید و از طرف جامعه تحت عنوان پاداش دریافت کنید. مدل ارزش به ارزش. مطمئناً مانع ورود بسیار بالاتر است، اما پادکست ممکن است خواسته شما باشد.

چشمه → https://www.fountain.fm/

5.- تجارت مشتقات در Sats از طریق بازارهای LN

اگر تحلیل تکنیکال نقطه قوت شماست و تحلیل بنیادی شما را هیجان زده می کند، بازارهای LN یک راه آسان برای بازی در بازار ارائه می دهد. تجارت مستقیماً از هر کیف پول لایتنینگ انجام می شود و دسترسی فوق العاده سریع به بازارهای مشتقات را امکان پذیر می کند. با انجام یک تراکنش لایتنینگ، موقعیت را باز کنید، موقعیت را ببندید و پول را مستقیماً در کیف پول خود دریافت کنید. سوالات متداول آنها روشن می کند.

با این حال، تنها در صورتی یک موقعیت معاملاتی را باز کنید که بدانید در حال انجام چه کاری هستید. حداقل چند تا رو تماشا کن تحلیل تکنیکال روزانه NewsBTC قسمت هایی برای شروع فرآیند یادگیری شما یا از LN Markets در تست نت استفاده کنید که این امکان نیز وجود دارد. هر کاری که انجام می دهید، به یاد داشته باشید که بازی در بازارها با ریسک ذاتی همراه است و حتی باتجربه ترین معامله گران نیز متحمل ضررهای ویرانگری می شوند. از پولی که نمی توانید از دست بدهید استفاده نکنید.

LN Markets → https://lnmarkets.com/

قبل از بسته شدن، برخی از این سرویس‌ها فرض می‌کنند که شما از قبل یک کیف پول مخصوص شبکه لایتنینگ دارید. بروید و یاد بگیرید که چگونه یکی را قبل از تعامل با آنها تنظیم کنید. این اولین راهنمای NewsBTC برای کسب درآمد از طریق شبکه لایتنینگ را بسته است. اگر محتوای بیشتری مانند این می‌خواهید، از طریق کانال‌های رسانه‌های اجتماعی NewsBTC به ما بگویید.

Featured Image: Bitcoin Bounce screenshot from Thndr Games | Charts by TradingView

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا