ارزهای دیجیتال

سرعت رعد و برق: تارو می خواهد پرداخت های برون مرزی را لغو کند، بازار را مختل کند

آیا در مورد تارو چیزی شنیده اید؟ این یک پیشنهاد بهبود برای شبکه لایتنینگ است که آزمایشگاه لایتنینگ در ماه آوریل معرفی کرد. این شرکت ادعا می‌کند که تارو شبکه‌های چند دارایی بیت‌کوین و لایتنینگ را می‌سازد آخرین نسخه خبرنامه آنها. آنها همچنین به زبان ساده توضیح می دهند که پروتکل چه کاری انجام می دهد، چگونه آن را انجام می دهد و پیامدهای اجرای آن را توضیح می دهد.

«در دنیای ارتباطات فراگیر، هیچ‌کس دیگر «پیام‌رسانی فرامرزی» نمی‌گوید. تارو قول می‌دهد که با غیرمتمرکز کردن کل بازار جهانی FX به پروتکلی که می‌تواند روی Raspberry Pi توسط هر کسی و در هر مکانی اجرا شود، همان کار را با «پرداخت‌های فرامرزی» انجام دهد.

آیا آزمایشگاه لایتنینگ اغراق می کند؟ یا تارو پروتکلی است که میلیاردها نفر بعدی را به شبکه لایتنینگ می آورد؟ این شرکت ادعا می کند: «فرصت ارائه شده توسط تارو برای آوردن دارایی هایی مانند استیبل کوین به شبکه لایتنینگ به وضوح بسیار زیاد است. آیا آزمایشگاه لایتنینگ می‌تواند آن مورد را تأیید کند و آن را قانع‌کننده استدلال کند؟ بیایید دریابیم.

تارو چه می کند و چگونه آن را انجام می دهد

اولین چیزی که آزمایشگاه لایتنینگ روشن می کند روانشناسی پشت پیشنهاد بهبود است. تقریباً به نظر می رسد که شبکه لایتنینگ بیت کوین در خدمت تارو خواهد بود و نه برعکس.

تارو به جای شروع از صفر و راه‌اندازی یک اکوسیستم جدید از گره‌ها و نقدینگی، از اثرات شبکه موجود زیرساخت‌هایی که در چند سال گذشته ساخته شده‌اند و همچنین بیش از 4000 بیت کوین اختصاص داده شده به شبکه امروز به عنوان یک مسیریابی جهانی استفاده می‌کند. واحد پول.”

با این حال چگونه کار می کند؟ “گره های لبه” کلید هستند. با «ادغام با تارو»، گره‌های لایتنینگ معمولی اکنون می‌توانند «تبدیل لحظه‌ای از L-USD به BTC یا بالعکس را با هزینه‌ای اندک پردازش کنند». این بدان معنی است که “هر تراکنش تارو در شبکه لایتنینگ توسط اولین پرش به BTC تبدیل می شود، در سراسر شبکه به عنوان BTC مسیریابی می شود، و سپس توسط آخرین پرش قبل از مقصد به دارایی Taro تبدیل می شود.”

“دارایی تارو” چیست؟ هر چیزی که بخواهید، بیت کوین شما می تواند «به دارایی های مختلفی مانند دلار به یورو یا دلار به بیت کوین تبدیل شود». یا، به عنوان Bitrefil سرگئی کوتلیار می گوید, «پرداخت به ارز دلخواه فرستنده، دریافت به ارز انتخابی گیرنده. این بدان معناست که اکنون هر کیف پولی می‌تواند به عنوان مثال دارای عملکرد بومی «تعادل USD» از نوع Strike باشد. بدون نیاز به اعتماد به کیف پول، تنها اعتماد به صادرکننده توکن است.»

مدل اعتماد تفاوت اصلی است Stablesats Galoy، یک مفهوم بدیع دیگر که به دنبال نتیجه ای مشابه است.

BTC price chart for 08/13/2022 on Bitstamp | Source: BTC/USD on TradingView.com

تارو برای شبکه لایتنینگ به چه معناست؟

در مصاحبه اخیر منتشر شده است توسط NewsBTC، رئیس تحقیقات AXX و استراتژی بن کاسلین پروتکل را بیشتر توضیح داد

در تارو، قراردادهای هوشمند و نقل و انتقال دارایی توسط بلاکچین اجرا نمی‌شوند و همچنین توسط بلاک چین اجرا نمی‌شوند. در عوض، نقل و انتقالات توسط فرستنده یک دارایی (که باید تراکنش مربوط به بیت کوین را انجام دهد) انجام می شود و توسط گیرنده، مانند شبکه لایتنینگ، اجرا می شود.

و در قبلی سرعت رعد و برق، ما نظریه دادیم در مورد اینکه این پیشرفت چقدر می تواند برای شبکه لایتنینگ باشد.

طبق گفته The Bitcoin Layer، «بازار سرمایه جهانی که بر روی ریل‌های مالی بیت کوین کار می‌کند، با هر رمپ جدید نزدیک‌تر می‌شود». و پروتکل تارو و تمام دارایی‌هایی که برای شبکه لایتنینگ به ارمغان می‌آورد، مادر همه رمپ‌ها است.

به خبرنامه لایتنینگ لب برگردیم، این شرکت با انتظارات بزرگ‌تر بازی کرد. مثلا:

یک بانک محلی می‌تواند یک استیبل کوین محلی در تارو صادر کند و فقط به تعداد انگشت شماری نود یا ارائه‌دهنده نقدینگی نیاز دارد تا بازاری بین ارز محلی و هسته BTC شبکه لایتنینگ ایجاد کند تا به جامعه جهانی خریداران و فروشندگان متصل شود. . بدون نیاز به مجوز!»

آنها هرگز آن را در حال آمدن نخواهند دید

به گفته لایتنینگ لبز، بیت کوین «پرداخت های برون مرزی را منسوخ می کند». استیبل کوین‌ها یک تجارت بزرگ هستند و پرداخت‌های برون مرزی هم همینطور. در تقاطع بین آنها، تارو قد بلند ایستاده است. «حاشیه عملیاتی 65 درصدی ویزا یکی از بالاترین شرکت‌های موجود در شاخص S&P 500 است و این حاشیه فرصت لایتنینگ و تارو است. آنها هرگز آمدن آن را نخواهند دید.»

این شرکت انتظار دارد که سود برای همه افرادی که در شبکه Lightining کار می کنند فوق العاده باشد. “ما انتظار داریم که تارو را به بازار بیاوریم و لایتنینگ را به یک شبکه چند دارایی تبدیل کنیم، بازار توتال آدرس پذیر را برای کسانی که برنامه های لایتنینگ می سازند، به طور چشمگیری گسترش دهد.” و می‌دانید که کاربران بیشتر به چه معنا هستند، بیشتر از آن هزینه‌های شیرین.}

Featured Image by Joseph Mucira from Pixabay | Charts by TradingView


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا