ارزهای دیجیتال

سام بنکمن-فرید موسس FTX در باهاما دستگیر شد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار و مدیر عامل سابق بیت کوین و صرافی ارزهای دیجیتال FTX، توسط مقامات محلی در باهاما دستگیر شد.

این دستگیری به دنبال دریافت اطلاعیه رسمی از سوی ایالات متحده مبنی بر طرح اتهامات جنایی علیه SBF، به دلیل بیانیه از سوی دادستان کل باهاما. استرداد SBF به ایالات متحده احتمالا درخواست خواهد شد.

SBF چند سالی است که در اخبار بوده است، اما تا همین اواخر بود که چنین پوششی به گوشه ای تاریک تبدیل شد. فارغ‌التحصیلان جین استریت که بنیانگذار ارزهای دیجیتال شد، در نهایت با آشکار شدن سوءمدیریت شدید SBF در سرمایه‌های کاربران، آفرینش‌های او، FTX و Alameda Research را به سمت ورشکستگی سوق داد. او سپس برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 درخواست داد و از سمت مدیرعاملی استعفا داد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا