ارزهای دیجیتال

سال 2022 سال تمایز بیت کوین بود

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط میکی کاس، فارغ التحصیل وست پوینت با مدرک اقتصاد است. او قبل از انتقال به سپاه مالی، چهار سال را در پیاده نظام گذراند.

سال 2022 به ویژه در کانادا با یک انفجار آغاز شد. خواه با فرضیه‌ای که در پس اعتراض کامیون‌داران کانادایی قرار دارد موافق باشید یا نه، فکر می‌کنم بیشتر آنها می‌توانند موافق باشند که آزادی بیان یک اصل اساسی در دموکراسی‌های غربی مدرن است.

اما زمانی که دولت کانادا شروع به سرکوب معترضان با مسدود کردن حساب‌های بانکی کرد، مردم برای کمک به زنده ماندن آنها به بیت کوین روی آوردند. سازمان‌هایی مانند GoFundMe نه تنها معترضان را از دریافت پول جمع‌آوری‌شده ممانعت کردند، بلکه حتی سعی کردند این پول را به اهدافی که با آنها همسو بودند منتقل کنند. پس از سروصدا، GoFundMe به بازپرداخت پول پایان داد، اما پیام واضح بود: پیروی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا