ارزهای دیجیتال

ساخت شیبا اینو (SHIB) در این سطح قیمت می تواند مطلوب باشد

قیمت شیبا اینو (SHIB) بالاتر از 20 EMA و 50 EMA است و گاوها کنترل سرعت را در دست می گیرند.

  • شیبا اینو روند صعودی شدیدی را نشان می دهد
  • SHIB پس از 20 EMA و 50 EMA
  • SHIB دوباره در علامت 0.0126 دلار آزمایش می کند. اشاره به نوسانات بالا

SHIB در یک ماه گذشته فعالیت خرید قوی‌ای داشته است و سکه محبوب میم سگ در محدوده 0.01239 تا 0.0126 دلار کاهش یافته است.

رشد SHIB 2.38 درصد

بر اساس CoinMarketCap، Shiba Inu 2.38 درصد افزایش یافته و با قیمت 0.00001259 دلار معامله می شود.

در این مرحله، اگر فعالیت خرید برای بازآزمایی 0.0126 دلار قوی‌تر شود، ممکن است پس از یک مرحله آهسته، انتظار رخنه صعودی وجود داشته باشد.

خریداران در منطقه عرضه با موانعی روبرو هستند که تلاش می کنند از بازیابی سکه میم سگ جلوگیری کنند. از سوی دیگر، گاوها گارد خود را پایین نمی‌آورند و فشاری را که در الگوهای پایین‌تری که در چند هفته گذشته مشاهده شد، افزایش می‌دهند.

EMA 20 و EMA 50 به عنوان پشتیبانی پس از روند صعودی آماده می شوند. با توجه به اینکه قیمت SHIB برای مدتی طولانی در EMA ها شناور است، سکه به دنبال شکستن نقطه فشردن و انتقال به آب های پر فرار در روزهای آینده است.

علاوه بر این، همانطور که در نمودار چهار ساعته خود مشاهده می شود، شیبا اینو یک الگوی مثلث صعودی را نشان داد که یک رگه صعودی را از بین می برد. با این حال، حجم معاملات به شدت کاهش یافت و روند نزولی را در پیش گرفت.

SHIB برای آزمایش مجدد منطقه 0.0126 دلاری

بسته ای که به بالای 0.0126 دلار برسد، احتمال شکست را تأیید می کند. وقتی این اتفاق می افتد، SHIB می تواند بهبود یابد و به سمت منطقه 0.0131 تا 0.0133 دلار حرکت کند. با این حال، اگر SHIB نتواند در جایی بالاتر از این محدوده ببندد، در این صورت حرکتی نزدیک‌تر به EMAها را تسریع می‌کند.

RSI نیز در دو روز گذشته افزایش یافته است. اکنون، خریداران باید محدودیت های 59 سطحی را برای افزایش بازیابی نقض کنند. در حالی که DMI قوی بوده و از حرکت صعودی SHIB پشتیبانی می کند، روند جهت ADX یا altcoin نسبتا ضعیف به نظر می رسد.

با مشاهده دیدگاه صعودی نزدیک به سطح مقاومت 0.0126 دلار، خریداران به دنبال تشدید فعالیت خود در جلسات بعدی هستند. اکنون، معکوس‌هایی که از مقاومت حفره‌ای رخ می‌دهند ممکن است حاکی از یک فاز کند باشد و اهداف ممکن است آنطور که در نظر گرفته شده حرکت نکنند.

از طرف دیگر، SHIB 88 درصد افزایش 30 روزه را با پادشاه بیت کوین کریپتو به اشتراک می گذارد. با در نظر گرفتن این موضوع، حرکت بیت کوین بر عملکرد SHIB و احساسات کلی بازار تأثیر خواهد گذاشت.

SHIB total market cap at $6.8 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from The Motley Fool, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا