ارزهای دیجیتال

زوندا از 22 تا 29 نوامبر هزینه‌های سازنده/گیرنده را 50 درصد در همه بازارها کاهش می‌دهد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

تالین، استونی، 22 نوامبر 2022، Chainwire

زونداارز دیجیتال پیشرو در اروپای شرقی، کارمزد سازنده و گیرنده را 50 درصد به مدت یک هفته کاهش می دهد.

Zonda بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در اروپای شرقی است. این به ده‌ها ارز دیجیتال خدمت می‌کند و همچنان در اروپای مرکزی نفوذ می‌کند.

بخشی از برنامه رشد Zonda در حال افزایش پایه کاربر است و کاهش 50 درصدی هزینه های سازنده/گیرنده بخشی از این استراتژی است. کاربران برای تکمیل معاملات روی پلتفرم هزینه کمتری می پردازند و به آنها امکان می دهد از سرمایه خود به طور موثرتری استفاده کنند.

کاهش 50 درصدی از 22 نوامبر 2022، ساعت 12:00 UTC تا 29 نوامبر 2022، ساعت 12:00 UTC اعمال می شود. همه کاربران تایید شده Zonda به‌جز کسانی که طرح کارمزد اختصاصی دارند، به‌طور خودکار از این نرخ‌های معاملاتی کاهش‌یافته بهره‌مند می‌شوند. علاوه بر این، تخفیف برای تمام جفت های معاملاتی در بورس اعمال می شود.

Zonda از سال 2014 عملیاتی شده است و به بیش از 1 میلیون معامله گر در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، صرافی دارای مجوز واحد اطلاعات مالی است و رویه‌های AML کامل را انجام می‌دهد.

درباره زوندا

شرکت اصلی در سال 2014 در لهستان توسط علاقه مندان به رمزارزهای محلی تأسیس شد تا به عنوان یک پلتفرم برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه عمل کند. در سال‌های بعد، بازار لهستان را تحت سلطه خود درآورد و با ارتقای مکرر پلتفرم خود به نماد مبادلات ارزهای دیجیتال در لهستان تبدیل شد و تجربه‌ای بصری و پیشرفته را برای سرمایه‌گذاران تضمین کرد.
در نوامبر 2019، این شرکت به استونی نقل مکان کرد. BB Trade Estonia OÜ اپراتور پلتفرم صرافی شد و پلتفرم مجوز واحد اطلاعات مالی (FIU) خود را دریافت کرد. این شرکت به زوندا در سال 2021 با هدف گسترش فراتر از لهستان و اروپای شرقی.

مخاطب

مارک هارتلی
[email protected]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا