ارزهای دیجیتال

زنجیره BNB راه حل مقیاس‌بندی اثبات دانش صفر را معرفی می‌کند zkBNB – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

زنجیره BNB راه حل مقیاس‌بندی اثبات دانش صفر را معرفی می‌کند zkBNB - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • زنجیره BNB راه حل لایه 2 ضد صفر خود، zkBNB را اعلام کرده است که از 2 سپتامبر بر روی یک شبکه آزمایشی اجرا می شود.
  • zkBNB قرار است تا 10000 TPS را با قابلیت پشتیبانی از 100 میلیون آدرس تسهیل کند.
  • راه اندازی zkBNB Mainnet برای پایان سال برنامه ریزی شده است

zkBNB مقیاس پذیری بهتر، TX های سریع تر و نهایی بودن و امنیت قوی تر را به ارمغان می آورد

روز چهارشنبه، زنجیره BNB یک راه حل مقیاس بندی لایه 2 را معرفی کرد که می تواند اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس (BSC) را به شدت بهبود بخشد. با استفاده از فناوری اثبات دانش صفر، zkBNB نزدیک به یک هفته است که روی یک شبکه آزمایشی اجرا می‌شود و از 2 سپتامبر آنلاین می‌شود.

تیم زنجیره BNB این خبر را در توییتر به اشتراک گذاشت:

اثبات دانش صفر روشی است که به وسیله آن یک طرف، که معمولاً به آن «اثبات کننده» می‌گویند، می‌تواند به طرف دیگر، که معمولاً «تأییدکننده» نامیده می‌شود، ثابت کند که یک عبارت داده شده درست است در حالی که اثبات‌کننده از انتقال هر گونه اطلاعات اضافی جدای از واقعیتی که این بیانیه واقعاً درست است.

این روش با پروژه هایی مانند اتریوم و Zcash که در حال کاوش در پیاده سازی های واقعی هستند، نویدبخش عملیات سریع تر بلاک چین است. اکنون، BNB Chain، یک شبکه لایه 1 که توسط صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال بایننس راه اندازی شده است، ادعا می کند که از این فناوری برای جهش سایر راه حل های لایه 2 در این بخش استفاده کرده است.

تیم زنجیره BNB در گزارشی نوشت: «مقیاس‌پذیری بلاک‌چین مدت‌هاست که یک مسئله در صنعت ما بوده است و با پیشنهاد ناظران راه‌حل‌های ملموس لایه 2 سال‌ها طول می‌کشد- توسعه zkBNB ما جلوتر از برنامه است. تاپیک توییتر.

طبق اعلام رسمی، zkBNB می تواند عملکرد زنجیره BNB را به شدت بهبود بخشد، مقیاس پذیری بهتر، زمان تراکنش سریع تر و نهایی شدن، و همچنین امنیت قوی تر را به ارمغان بیاورد. شاید چشمگیرترین ارقام TPS فعال شده توسط zkBNB باشد – تیم زنجیره BNB توضیح داد:

“با عملکرد یک اولویت کلیدی برای زنجیره BNB، zkBNB ارقام شگفت انگیزی را با توانایی پشتیبانی از 100 میلیون آدرس و مدیریت 5K-10K TPS – ارقام بی نظیر در صنعت ما ارائه می دهد.”

در عمل، TPS سریع‌تر و بهبود مقیاس‌پذیری عمومی، امکان ایجاد برنامه‌های پیچیده‌تر BSC و پشتیبانی بهتر از موارد استفاده از Web3 و NFT را فراهم می‌کند.

توسعه دهندگان می توانند به طور موثر توکن های BNB و BEP20/BEP721/BEP1155 را بین BSC و zkBNB خارج از جعبه انتقال دهند.

این تیم قصد دارد تا پایان سال شبکه اصلی zkBNB را راه اندازی کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا