ارزهای دیجیتال

زمان خرید سوشی سواپ (SUSHI) است؟ در اینجا سطوحی هستند که باید تماشا کنید

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

علاوه بر بازار فعلی، Dogecoin (DOGE)، Polygon (MATIC) و Arweave (AR) که توسط اعلام متا هدایت می شوند، امروز بیشترین علاقه را به خود جلب کرده اند. پرواز تا حدودی زیر رادار در حال حاضر SushiSwap (SUSHI) است که در هفته های آینده کمتر جالب نخواهد بود.

همانطور که ویل کلمنته، یکی از بنیانگذاران تحقیقات بازتابی اخیرا توییت کردSUSHI در حال حاضر «پاک ترین sh*tcoin تجارتی است که تا به حال بازی کرده ام. هر کسی که در بازار این کار را می‌کند، ۱۰/۱۰ کار می‌کند.»

همانطور که تحلیلگر محترم بیان کرد، او سطح 1.50 تا 1.55 دلار را برای خرید ترجیح می دهد، زیرا تداخلی با پیشنهادهای بزرگ در Binance و سطوح نقدینگی برای مدت زمان طولانی وجود دارد.

نمودار ساعتی در حال حاضر نشان می دهد که توکن SushiSwap سطح مهم 1.65 دلار را در نمودار 1 ساعته شکسته است.

SUSHI 1.65 دلار را شکست. منبع: TradingView

با این حال، در نمودار روزانه، قیمت سوشی همچنان در یک کانال صعودی است. اگر روند حفظ شود و جهش در منطقه 1.55 دلار رخ دهد، هدف بزرگ بعدی می تواند بالاترین قیمت 5 ماهه در 2.00 دلار باشد. اگر SUSHI بتواند این علامت را نیز پس بگیرد، همه نگاه ها می تواند روی 2.75 دلار باشد.

سوشی دلار آمریکا
منبع: TradingView

اصول حمایت از سوشی

اصول اساسی از تز ادامه روند صعودی برای سوشی حمایت می کند. بنابراین، صرافی غیرمتمرکز کریپتو SushiSwap اخیراً تجدید ساختار را تأیید کرده است. جامعه Sushi DAO طرح تاسیس 3 شرکت برای یک DAO جدید را تصویب کرده است.

این امر پس از آن ضروری بود که Ooki DAO توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) در 22 سپتامبر به اتهام نقض قوانین سرمایه گذاری ایالات متحده مورد هدف قرار گرفت. در نتیجه، قیمت سوشی به زیر 1.50 دلار سقوط کرد.

بنابراین، تجدید ساختار، عدم اطمینان نظارتی را که بر قیمت فشار وارد کرده بود، حذف کرد.

همچنین در اوایل اکتبر، اخباری مبنی بر اینکه مدیر دارایی GoldenTree سهامی معادل 5.3 میلیون دلار در SushiSwap گرفته است، بسیار صعودی بود. پس از آن، توکن SUSHI 13 درصد افزایش یافت.

به عنوان کلمنته توضیح داد پس از اعلام در آن زمان، SushiSwap پس از برخی اخبار منفی یک چرخش مثبت داشته است. ابتدا یک مدیر اجرایی جدید به نام جرد گری استخدام شد.

در مرحله بعد، GoldenTree مدیر دارایی 50 میلیارد دلاری خود را روی SUSDHI قرار داد و تعهد خود را با پستی در انجمن سوشی اعلام کرد. بنابراین کلمنته معتقد است:

جدا از این فرض که Avi Felman و Goldentree باهوش تمام تلاش خود را انجام می دهند تا نگذارند اولین موقعیت عمومی ارزهای دیجیتال آنها از بین برود، من فکر می کنم این یک فرصت نامتقارن جالب برای سوشی است.

اگر Goldentree 1 تغییر مثبت را هماهنگ کند، بازار برون یابی خواهد کرد که آنها چندین تغییر دیگر را ایجاد خواهند کرد. 2 تغییر ایجاد کنید و بازار حتی بیشتر از این هم تعمیم خواهد یافت.

این می تواند یک اثر بازتابی برای روایت چرخش سوشی ایجاد کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا