ارزهای دیجیتال

رویدادهای معاملاتی سری جهانی رکورد جدیدی را در میان افت بازار ارزهای دیجیتال ثبت کردند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

رویدادهای معاملاتی سری جهانی رکورد جدیدی را در میان افت بازار ارزهای دیجیتال ثبت کردند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی

  • مسابقات سری جهانی تجارت (WSOT) موفقیت بزرگی را از نظر شرکت کنندگان و جوایز به ثبت رسانده است
  • معامله گران تا 10000 درصد سود به دست آوردند و استخر جایزه تا 8 میلیون دلار رسید.
  • بای‌بیت به همکاری با یونیسف برای این رویداد ادامه می‌دهد و تا سقف 40000 دلار برای برنامه آموزشی STEAM که هدف آن جمعیت دانشجویی دختر آسیب‌پذیر در اقیانوس آرام و آسیای شرقی است، اهدا می‌کند.
  • این رقابت به عنوان نشانه ای از امید برای صنعت کریپتو، در میان افت بازار در سال 2022 توصیف می شود.

مسابقات سری جهانی تجارت (WSOT) که در 17 جولای برگزار شد، علیرغم ادامه افت بازار که بخش کریپتو در سال جاری، 2022 با آن مواجه شد، رکوردهای جدیدی را به نام خود ثبت کرد. به عنوان 10000 درصد، به مدت 20 روز با جایزه تا 8 میلیون دلار ادامه داشت. اعداد بالای سود به سادگی بر شدت رقابت WSOT امسال افزوده و آن را جالب تر می کند.

WSOT 2022 – یک مسابقه رکوردشکنی

کاربران و سرمایه گذاران کریپتو اکنون رقابت سری جهانی تجارت را برابر با جام جهانی در دنیای تجارت کریپتو می دانند. تا 70000 کاربر با مهارت های همه کاره در تجارت کریپتو را جذب کرد. رویداد امسال همچنین شاهد دو برابر شدن جوایز در مقایسه با سال 2021 بود. رویداد سال گذشته نیز تنها نیمی از شرکت‌کنندگان امسال را داشت.

در رقابت امسال، استخر جوایز به سه بخش تقسیم شد، جایی که بزرگترین بخش جایزه (6 میلیون دلار) به رویداد Squad Race اختصاص یافت. مسابقات Speed ​​Zone Loot Events و مسابقه انفرادی هر کدام یک میلیون دلار به فروش رسیدند. همچنین در طول مسابقه پاداش های کافی وجود داشت. Bybit بیش از 1000 جایزه NFT را به عنوان جایزه به شرکت کنندگان اهدا کرد که برخی از آنها شامل NFT های معروف Mutant Ape Yacht Club و CloneX NFT بود.

موفقیت رقابت‌های سری جهانی تجارت، در میان واکنش‌های شدید بازار خرس کریپتو در سال 2022، انعطاف‌پذیری جهان ارزهای دیجیتال را تقویت می‌کند. همچنین انتظار می رود که تأثیر مثبتی در صنعت داشته باشد.

WSOT 2022 مخاطبان بسیار متنوعی را جذب کرد. در این رویداد شرکت کنندگانی از بیش از 1000 جوخه در 182 منطقه در حال رقابت برای جایزه بزرگ بودند. از 3241 عضو، تایتان های کره بزرگترین تیمی بودند که بازی کردند. برخی از تیم‌های دیگر با اعضای زیاد عبارتند از: Satto Squad و Sniper Squad.

تغییر جهان با رقابت کریپتو

از آنجایی که رویداد تجاری سری جهانی مستلزم هوشمندی، شجاعت و دانش دقیق در مورد تجارت کریپتو است، بای‌بیت هنگام میزبانی آن با ارگان‌های مرتبط هماهنگ می‌شود. تبادلات پویا همچنان با یونیسف همکاری می کند و از این رویداد برای ترویج آموزش و روشنگری زنان در اقیانوس آرام و شرق آسیا استفاده می کند. این بار کمک مالی تا سقف 400000 دلار به صورت بیت کوین به بخش مربوطه یونیسف انجام شد.

بر اساس اطلاعات موثق، این کمک مالی به منظور تسهیل برنامه آموزشی STEAM (علوم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضیات) که عمدتاً برای دختران جوان در یک استان کوهستانی در ویتنام هدف گذاری شده است، خواهد بود.

با نگاه به آینده

بن ژو، بنیانگذار و مدیرعامل Bybit، از موفقیت مسابقات جهانی تجارت (WSOT) ابراز قدردانی کرده است. او افزایش چشمگیر تعداد شرکت‌کنندگان و موفقیت عظیم آن را نوعی امید برای کاربران، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران کریپتو در میان تداوم افت بازار در سال 2022 توصیف کرد.

به قول او:

این رقابت ایمان تزلزل ناپذیر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را نشان داد. این یک چراغ امید در بازار خرسی است.

با پایان یافتن مرحله رقابت WSOT 2022، بعد از مهمانی بعدی است. همچنین انتظار می‌رود که در تمامی بخش‌ها بهتر از نسخه‌های قبلی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا